Programy

Piotr o konflikcie Mikołaja i Szahiry. Wyjaśnił, dlaczego nie stanął w jej obronie

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Piotr o relacji z Szahirą. Dlaczego nie bronił jej przed Mikołajem?

Piotr i Szahira stają za sobą na każdym Rajskim Rozdaniu, ale fani "Hotelu Paradise" nadal mają wątpliwości, czy ich relacja przerodziła się w prawdziwe uczucie, czy uczestnicy kierują się przede wszystkim chęcią przetrwania w programie. Piotrek opowiedział fanom o swoich odczuciach. Wyjaśnił, dlaczego nie bronił swojej partnerki przed kąśliwymi komentarzami Mikołaja.

Piotr Czechowski z "HP" ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Był w trzech poważnych związkach, co właśnie zdradził fanom na Instagramie. Uczestnik pojawił się w programie i od razu nawiązał więź z Szahirą. Widzowie show pamiętają jednak o tym, że ich relacja rozpoczęła się od układu. Oboje postanowili trzymać się razem. Szahira zaczyna czuć coś więcej, a Piotr?

"Hotel Paradise". Piotr o relacji z Szahirą. Dlaczego nie bronił jej przed Mikołajem?

Piotrek odpowiadał na pytania fanów na Instagramie. W ostatnich odcinkach obserwujemy kolejne napięcia na linii Szahira-Mikołaj. Partner Hani nie szczędzi jej przyjaciółce przykrych słów. Szahira ma tego dosyć i głośno mówi o tym, że coraz gorzej radzi sobie z obraźliwymi komentarzami.

"Czemu nie stanąłeś w obronie Szahiry, kiedy Mikołaj ją obrażał i wyśmiewał?" - Piotrek zmierzył się z tym pytaniem na InstaStories.

Jestem osobą, która unika konfliktów, kłótni, krzyków, a już tym bardziej, kiedy piję alkohol. Tego dnia każdy z nas ten alkohol wypił i jeśli chodzi o Mikołaja i Szahirę, to myślę, że zarówno jedna jak i druga strona przesadziła i że głównym czynnikiem było właśnie za dużo procentów. W tamtym momencie uznałem, że lepiej będzie nie komentować i może pozwolić, by sami ten problem rozwiązali

Uczestnik sam ocenił swoją postawę i stwierdził, że dziś mógłby zachować się inaczej.

"Dziś, oglądając odcinek w TV, myślę, że zachowałbym się inaczej. Ale chyba właśnie na tym polega życie, że czasami robimy rzeczy, które niekoniecznie są właściwe, ale zgodne z tym, co w danym momencie czujemy" - dodał.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jeśli nie Szahira to kto? Piotr szczerze o dziewczynach z "Hotelu Paradise"

Pytań do Piotra było znacznie więcej. Wiele osób chciało upewnić się, czy mężczyzna zbudował prawdziwą więź z telewizyjną partnerką. Uczestnik zapewnił, że relacja z Szahirą była szczera. Jednak są dziewczyny, z którymi też mógłby się dogadać.

"Jeśli jednak Szahiry by nie było, to z hotelu miałem super kontakt z Moniką i Anastazją" - oznajmił.

Piotrek zapewnił jednak, że Szahira nie powinna być zazdrosna o inne kobiety, z którymi nawiązywał kontakt.

"Jeśli chodzi o relację z Moniką, to zawsze mieliśmy super kontakt, dużo rozmawialiśmy i bardzo się trzymaliśmy. I to w ogóle nie przeszkadzało mi w budowaniu relacji z Szahi" - wyjaśnił.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości