Adam napisał list do Piotra. Klaudia El Dursi zaskoczona. "Czegoś w nim brakuje"

"Hotel Paradise". Adam napisał list do Piotra
"Hotel Paradise". Adam napisał list do Piotra
Źródło: player.pl
Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise" odszedł z honorem. Mieszkańcy willi pożegnali się z nim za pomocą wzruszających listów. Ujawniamy treść wiadomości Adama do Piotra. Klaudia El Dursi była zdziwiona tym, że zabrakło w niej jednej ważnej kwestii. Piotrek skomentował. Zajrzyjcie z nami do "Poczty z raju".

Piotr Czechowski sam zdecydował o opuszczeniu rajskiej Panamy. Tradycyjnie otrzymał listy pożegnalne od kilku uczestników. Wśród nich był Adam, który mógł odetchnąć po decyzji kolegi. Dzięki niemu zyskał bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu.

"Hotel Paradise". Adam napisał list do Piotra. Czego w nim zabrakło?

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotrek zachował się niezwykle dojrzale. Powiedział wprost, że po nagłym odejściu Szahiry nie mógł znaleźć sobie miejsca w "HP". Poniżej ujawniamy "Pocztę z raju" i treść listu Adama do Piotra.

Piotrze, czego tu będzie brakowało? Stoickiego spokoju oraz szczerej, pozytywnej energii, którą wniosłeś do "Hotelu". Jesteś człowiekiem z zasadami, który doskonale wie, czego chce od życia, co wspaniale pokazałeś w ten ostatni wieczór. Niesamowicie mi zaimponowałeś. Twoja mowa końcowa była bardzo wzruszająca. Opuściłeś ten program jako prawdziwy zwycięzca. Życzę Ci samych sukcesów i nigdy się nie zmieniaj. Do zobaczyska, Adam
- przekazał Piotrowi.

"Chyba czegoś brakuje w tym liście. Dzięki Tobie Adam został w 'Hotelu'" - stwierdziła Klaudia El Dursi.

Jednak Piotrek opuścił program, kierując się zupełnie czymś innym niż ratowanie Adama.

"Nie zrobiłem tego dla Adama. Zrobiłem to przede wszystkim dla siebie" - wyjaśnił Piotrek.

Prowadząca "HP" dziwiła się jednak, że Adam nawet nie podziękował za taki gest.

"Ja tego nie oczekuję [...] Napisał piękne słowa i ja za to mu dziękuję" - dodał nasz "Aquaman".

"Poczta z raju". Czułe słowa Moniki do Piotra

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Monika też zostawiła Piotrowi miłą wiadomość. Nie zapominajmy, że mężczyzna nie był w parze z Szahirą z romantycznych powodów. Jasno deklarował, że wizualnie przypadła mu do gustu m.in. Monika.

Drogi Piti, Pioter, Piotrusiu, Aquamanie. Cieszę się, że to właśnie mnie wybrałeś na pierwszą wspólną randkę. Była to najlepsza randka w moim życiu i to nie ze względu na czadowe paddle i płynięcie przez zatokę pełną krokodyli, ale ze względu na to, że jesteś wspaniałą osobą, pełną ciepła, empatii i cierpliwości. Na zawsze zapamiętam naukę hiszpańskiego i koreańskiego, wszystkie twoje gesty, które mnie rozczulały i pozwoliły mi nazwać Cię przyjacielem. Widzimy się wkrótce
- napisała Monika.

"Piękny list. Po Monice się tego spodziewałem [...] Od samego początku czułem, że z Moniką się do siebie zbliżymy. Po Szahirze była to druga osoba, do której czułem w pełni zaufanie i zawsze mieliśmy super rozmowy. Ja też mogę nazwać ją przyjaciółką" - skomentował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości