Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise": Takich osób jak ja jest w Polsce mało. Nam wyjaśnia, co miała na myśli

Sandra Mosakowska
Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" wyda płytę?
Źródło: Archiwum prywatne
Sandra Mosakowska uczestniczyła w pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Widzom szybko zapadła w pamięć ze względu na aktorskie zainteresowania. Obecnie rozwija się artystycznie i jak mówi, czuje się w kraju niedoceniona. Jak obecnie wygląda jej kariera?

"Hotel Paradise" dla wielu osób oznacza otworzenie bram do sukcesu i popularności. Dla Sandry Mosakowskiej aktorstwo, muzyka i show-biznesowy świat były ważne na długo przed pojawieniem się propozycji wystąpienia w show. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek pierwszego sezonu "Hotelu Paradise" opowiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską o swoich planach, marzeniach i celach.

Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" o planach zawodowych

Dagmara Olszewska, cozatydzien.tvn.pl: W mediach społecznościowych ciągle pojawiają się zdawkowe informacje na temat tego, czym obecnie się zajmujesz. Zdradzisz nam coś więcej o swoich planach?

Sandra Mosakowska: Od kilku miesięcy skupiam się na projekcie muzycznym, nagrywam singiel wraz z teledyskiem. Wróciłam także na media społecznościowe, ponieważ miałam bardzo długą przerwę od publikacji treści. 

Skąd w twoim życiu tak wielka, zawodowa zmiana? W programie "Hotel Paradise" poznaliśmy cię jako aktorkę, teraz planujesz zaskoczyć nas muzycznie.

Muzyka w moim życiu jest od bardzo dawna. Swoje działania rozpoczęłam w 2016 roku, tylko nikomu nie powiedziałam, że potrafię śpiewać. Uznałam, że idąc do programu, muszę określić się w jednym kierunku, żeby ludzie kojarzyli mnie z konkretnym nurtem artystycznym. A ja interesuję się aktorstwem, muzyką, jestem modelką. Takich osób jak ja jest w Polsce mało, a nawet jeśli są, to nie mają odwagi, by się pokazać. Za granicą jest to bardzo popularne, ludzie rozwijają się w różnych projektach, kierunkach. To jest normalne i doceniane. Przykładem może być Selena Gomez, która śpiewa, gra i jest artystką uniwersalną i ja też zawsze właśnie taka chciałam być. I do tego dążyłam. Niestety polska mentalność nie pomogła. Spotkałam się z wieloma przykrymi sytuacjami, które blokowały mi rozwój. Przez to zaczęłam wstydzić się tego, że mam tak szerokie spektrum zainteresowań. Miałam wrażenie, że zostanę odebrana jako osoba, która interesuje się wszystkim i niczym konkretnym. 

Co spowodowało, że uwierzyłaś w swoje możliwości i zaczęłaś działać?

Staram się w życiu wykorzystywać wszystko, co pojawia się na mojej zawodowej drodze. W 2016 pierwszy raz próbowałam nagrać swoje demo. Od tamtego czasu możliwości się po prostu nie pojawiły. Podchodzę do życia bardzo racjonalnie. Uważam, że nie spotkałam na swojej drodze osób, które mogłyby mi pomóc w kierunkach muzycznych. A nawet, jeśli kogoś takiego spotkałam, to mam wrażenie, że mój potencjał nie został doceniony. Ja zresztą też nie pokazywałam swojego dema, nie wysyłałam go do wytwórni, nie próbowałam za wszelką cenę wejść na rynek muzyczny. Ja po prostu czekałam, aż życie da mi odpowiedni moment. Od lat mam przeświadczenie, że gdy nagram swój pierwszy kawałek, to on spotka się z naprawdę dobrym odbiorem. I choć w Polsce mnie nie docenili to na mojej drodze pojawiła się  osoba, która we mnie uwierzyła i właśnie teraz razem pracujemy w Brukseli nad muzycznym materiałem. Jest to znany artysta, producent muzyczny Kaye Styles.

W jakim kierunku muzycznym chcesz się rozwijać? Jaki masz na to plan?

Po mnie można się spodziewać niespodziewanego. Nie chciałabym określać się w danej dziedzinie muzycznej. Jestem bardzo otwarta na sugestie ze strony producenta, z którym będę pracowała w najbliższym czasie. Dopiero otwieram się na ten śpiew. Jestem pewna swojego głosu i talentu, ale pod kątem artystycznym muszę się jeszcze otworzyć. Potrzebuję  mentora, który wyciągnie ze mnie ten głos i dostrzeże więcej niż ja. Nie mam wiedzy muzycznej takiej, jaką mają producenci. Jestem obecnie po dużych negocjacjach względem swoich dalszych losów i kariery muzycznej. Mam opracowany cały schemat twórczości. W mojej muzyce będzie dużo mnie. 

Rozmowa z Vanessą z Hotelu Paradise o Indze
Czy Vanessa czuje rozczarowanie, że nie znalazła się w finale czwartej edycji „Hotelu Paradise”? Jak wyglądają jej relacje z Ingą? Czy potrafiła jej wybaczyć, że to przez nią odpadła z programu tuż przed finałem?
Źródło: Co za Tydzień

Sandra z "Hotelu Paradise" - historia

Jak w twoim życiu pojawił się pomysł na "Hotel Paradise"?

Gdy byłam jeszcze dzieckiem, bardzo chciałam wystąpić w reality show. Ta myśl przeobraziła się w bardzo istotne wspomnienie, które zapamiętałam i chciałam tego doświadczyć. Gdy "Hotel Paradise" zaczął wchodzić do telewizji, dostałam zaproszenie na casting i działo się tak, jakby to było przeznaczenie. Szukałam wtedy swojej drogi, na tym castingu byłam dostrzeżona i doceniona. Szybko  poinformowano mnie, że dostałam się do programu. Wiedziałam, że nowy format, wyjazd na Bali i nagłośnienie programu otworzą mi drogę do popularności i poznania wielu wpływowych osób.

Czy Sandra, którą widzieliśmy w "Hotelu Paradise" to prawdziwa Sandra czy kreacja aktorska?

To jest rola, którą obrałam sobie w programie, ale ma dużo cech z prawdziwej Sandry. Na Bali miałam kreację artystyczną, która była zmienna, ja się tym bawiłam. Takie zachowanie pomaga mi często w radzeniu sobie z oceną, w byciu przebojową osobą. Prywatnie jestem zupełnie inna niż w mediach społecznościowych czy w telewizji. 

Założyłaś sobie konkretne cechy, jakie powinna mieć twoja postać w programie "Hotel Paradise"? 

Na pewno główną cechą była przebojowość. Prywatnie, jestem skromną osobą. Gdybym weszła do programu jako Sandra, którą jestem naprawdę, to o wiele rzeczy bym nie walczyła. A jednak ten program na tym polegał. Więc w swojej roli musiałam tę przebojowość i waleczność wdrożyć, by się utrzymać. Prywatnie, gdy siedzę przy stole z ludźmi, którzy mi nie odpowiadają, z którymi się nie zgadzam  poglądowo, to ja ich nie słucham i odchodzę od tego stołu i idę dalej swoją drogą. A w programie nie mogłam tego zrobić, bo najważniejsza była czujność. Musiałam wiedzieć, co mówią, co planują. Mimo to nie miałam stworzonej konkretnej roli, dostosowywałam się do różnych sytuacji. 

Jak myślisz, w jakim innym programie mogłabyś się odnaleźć?

Zawsze chciałam wziąć udział w reality show, które byłoby o moim życiu. Zawsze marzyłam o tym, że chodzą za mną kamery i relacjonują moje życie takie, jakie jest naprawdę. Pokazywały wszelkie wzloty i upadki. W takim formacie najbardziej chciałbym wziąć teraz udział. 

Wielokrotnie opowiadałaś o swojej wyjątkowej relacji z mamą. Czy poza nią otrzymujesz dużo wsparcia od przyjaciół, obserwatorów?

Moje życie wygląda tak, że w sumie nie wspiera mnie nikt poza mamą. Zawsze we mnie wierzy i chyba czasami cieszy się z moich projektów bardziej niż ja sama. Mam wrażenie, że czuję ludzi, ich miłość, energię i dobro. Na swojej drodze spotkałam już kilka wspaniałych dusz i zależało mi, żeby zostały w moim życiu na dłużej. Właśnie te przyjaźnie pielęgnuję. Mimo wszystko jestem introwertykiem. Bardzo dużo czasu potrzebuję dla siebie samej. Przez to nie chcę mieć czasu dla innych, nie szukam na siłę aprobaty.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]