Vanessa Wietrzyk rozkochała widzów "Hotelu Paradise". Jak teraz wygląda?

Vanessa Wietrzyk
Vanessa Wietrzyk z "Hotelu Paradise" - jak teraz wygląda?
Źródło: Player.pl
Vanessa Wietrzyk wzięła udział w 4. edycji "Hotelu Paradise" i sprawiła, że serca wielu widzów na moment stanęły. Swoją urodą rozkochała wielu, jednak ulokowała swoje uczucia w Mateuszu Milu. Ich związek nie przetrwał, jednak rozpad relacji nie utrudnił im rozwoju karier w mediach społecznościowych. Dziś konto na Instagramie Vanessy śledzi ponad 180 tysięcy osób. Jak zmieniła się uczestniczka rajskiego show?

Vanessa Wietrzyk zgłosiła się do "Hotelu Paradise" jako 22-latka. Pochodzi z Trójmiasta i na co dzień prowadzi swój własny gabinet, w którym zajmuje się między innymi wykonywaniem makijażu permanentnego. Od lat rozwija się też jako modelka, influencerka i ring girl, czyli dziewczyna, która wychodzi na ring między kolejnymi rundami walk. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Vanessa Wietrzyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

100LECIEWB_CZT_JANIAK_SYNOWIE
Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów

Vanessa Wietrzyk z "Hotelu Paradise". Jak dziś wygląda?

Vanessa Wietrzyk zaznaczała, że do "Hotelu Paradise" zgłosiła się po to, by przeżyć przygodę życia i wyjść ze swojej strefy komfortu, jednak nie wykluczała odnalezienia miłości. Opowiadała, że lubi być w centrum uwagi, czuć na sobie uwagę innych, a nawet - onieśmielać.

"Jestem osobą, która zdecydowanie lubi się wyróżniać. Wchodząc do jakiegoś lokalu czy jakiegoś nowego miejsca, czuję na sobie spojrzenia innych. I to nie tylko ze strony przedstawicieli płci męskiej, ale również ze strony pań. [...] Potrafię być wybredna i ktoś naprawdę musi się natrudzić, żeby mnie zdobyć" - mówiła o sobie Vanessa w "Hotelu Paradise".

Obecnie Vanessa stawia na samorozwój, chętnie pokazuje efekty swoich prac związanych z kosmetologią i medycyną estetyczną. Jedno pozostało jednak niezmienione. Wciąż zachwyca swoją nietuzinkową urodą i smukłą sylwetką. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Vanessa Wietrzyk.

Vanessa Wietrzyk i Mateusz Mil z "Hotelu Paradise" - dlaczego się rozstali?

Vanessa Wietrzyk i Mateusz Mil szybko przypadli sobie do gustu i zaczęli spędzać wspólnie czas. Mężczyzna wpisał się też w kanon, który uczestniczka rajskiego show opisała w programie jako "ideał".

"Mężczyzna moich marzeń powinien być wysoki, wysportowany, najlepiej z muskularną sylwetką, z pięknym uśmiechem, ale wiadomo, wygląd wyglądem, a najważniejszy jest charakter" - mówiła.

Niestety, mimo pozornego dobrania się i niekwestionowanego apetytu na miłość, para rozstała się tuż po powrocie do Polski.

- Po wyjściu z "Hotelu Paradise" budowaliśmy relację przez kilka ładnych miesięcy, ale ostatecznie tworzymy tę relację tylko przyjacielską. (...) Absolutnie nie mamy do siebie żalu - wyznała w rozmowie z Party.pl Vanessa.

Do całej sprawy odniósł się też sam Mateusz Mil podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanych dla internautów i wyznał, jak jego zdaniem radzić sobie po zerwaniu.

"Zerwania nigdy nie są łatwe. Przede wszystkim pamiętaj o tym kim jesteś. Daj sobie czas, ale nie zamykaj się w domu, wychodź do ludzi, poznawaj ludzi. Zajmij sobie czymś głowę, praca, sport. Wiem, że teraz nic nie polepsza nastroju, ale może czeka na ciebie ktoś lepszy? Ktoś bardziej wyjątkowy? Będzie dobrze" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości