Programy

"Hotel Paradise". Z programu odpadły dwie osoby

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
"Hotel Paradise". Zaskakujące Rajskie Rozdanie

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" aż dwoje uczestników pożegnało się z programem. Zanim jednak do tego doszło, Kuba podjął w końcu decyzję, z kim chce zostać w "Hotelu Paradise", a uczestnicy musieli zmierzyć się w zaciekłej konkurencji. Która drużyna zwyciężyła i kto odpadł z programu? Tego dowiecie się z naszej relacji.

Kiedy emocje po Pandorze opadły zaczął się kolejny dzień. Anita dostała list, z którego uczestnicy dowiedzieli się, że mogą poznać efekty swojej pracy i pooglądać film, który nagrali o "Hotelu Paradise". Uczestnicy mogli pooglądać film w panamskiej sali kinowej, a do jedzenia mieli nawet... popcorn i inne przekąski.

"Hotel Paradise". Grzegorz zachwycił wszystkich jako... Klaudia El Dursi

Wszyscy byli zachwyceni Grzegorzem, który idealnie wcielił się w postać prowadzącej — Klaudii El Dursi. To zdanie podzieliła nawet... sama prowadząca. Po udanym seansie kinowym na uczestników czekał już list. Wszyscy musieli przebrać się w sportowe stroje i wziąć udział w zawodach. Grzegorz i Dominika mieli wybrać swoje drużyny.

Uczestnicy musieli napełnić wiadra z wodą, które były przymocowane do drewna, które na drugim końcu miało gwoździe. Wiadro musiało być pełne, aby przeważyć drugą stronę i przebić balony. Niestety, ta konkurencja niosła za sobą konsekwencje. Jedna osoba z przegranej drużyny musiała opuścić "Hotel Paradise".

Po zaciętej walce w skwarze wygrała drużyna Grzegorza, co tym samym oznaczało, że jedna osoba z drużyny Dominiki odpada z programu. Po powrocie do hotelu zwycięska drużyna otrzymała list, z którego dowiedziała się, że muszą wytypować jedną osobę z przegranej grupy, która musi opuścić hotel.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

"Hotel Paradise". Kuba wybrał Oliwię

Kuba przed Rajską Wyrocznią w końcu podjął decyzję i oznajmił Oliwii, że ją wybierze. Porozmawiał również z Dominiką i poprosił, aby podeszła do kogoś innego podczas Rajskiego Rozdania. Jak się okazało, zwycięska drużyna wytypowała Konrada do odpadnięcia. Konrad mógł wytypować jedną osobę do konkurencji z nim, jednak odmówił i sam odpadł z hotelu.

Jak się okazało, to jednak nie koniec. Podczas Rajskiego Rozdania z programu odpadła Anita.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości