Katarzyna "Koka" Konderak z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"40 kontra 20" – Katarzyna Konderak

Katarzyna Konderak to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Katarzyna Konderak znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "dwudziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą, Joanną Maloney i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Katarzyna Konderak z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Katarzyna Konderak znana też jako Koka ma 26 lat i pochodzi z Krakowa. Zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci. Prowadzi własną firmę oraz centrum szkoleniowe. Osiągnęła w swojej branży liczne sukcesy na arenie międzynarodowej, między innymi zdobyła w 2019 roku tytuł Mistrzyni Europy w technicznej stylizacji paznokci w Estonii. 

Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery
Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery

Katarzyna Konderak z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Katarzyna Konderak nie ukrywa, że jest pracoholiczką, ale gdy ma możliwość, potrafi się zrelaksować, oderwać i oddać przyjemnościom. W miłości sparzyła się wiele razy, dlatego teraz jest ostrożniejsza. Nadal wierzy jednak w prawdziwe, szczere uczucie. Jest delikatna i wrażliwa, ale z drugiej strony, potrafi pokazać mocny charakter. Kocha tatuaże, a swoje ciało traktuje jak płótno do stworzenia pięknego obrazu. 

Katarzyna Konderak z "40 kontra 20" –  Instagram

Katarzyna Konderak ma konto w mediach społecznościowych, na którym dzieli się swoimi zdjęciami. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @katepanth.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości