Klaudia z "True Love" nie żałuje rozstania z Maksymem? Ostatni wpis wiele wyjaśnia

Klaudia z "True Love"
Klaudia z "True Love"
Źródło: Player
Program "True Love" przyniósł szczęście trzem parom, którym udało się znaleźć miłość w Kolumbii. Tymi szczęśliwcami byli m.in. Maksym Skripkin i Klaudia Majchrzak. Choć podczas programu nie układało im się najlepiej, to później połączyło ich uczucie, które przetrwało także po powrocie do Polski. Niestety niedawno okazało się, że związek nie przetrwał. Informację przekazał Maksym, a teraz odniosła się do niej także Klaudia.

Klaudia i Maksym byli uczestnikami pierwszej edycji "True Love". Była to jedna z najbardziej zaskakujących par w programie. Klaudia w kolumbijskiej willi nie czuła się najlepiej. Tworzyła parę z Maksymem, ale ciągle się kłócili. Ostatecznie jednak zaiskrzyło między nimi i uznali, że mogą być dla siebie stworzeni. Po powrocie do Polski zbudowali stały związek.

Czytaj też: Maksym z "TL" wyjawił prawdę na temat związku z Klaudią. Tego nikt nie przewidział

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TRUELOVE_Klaudia_Maksym_2_1
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Majchrzak z "True Love" kwitnąca po rozstaniu z Maksymem

Tuż po zakończeniu emisji pierwszej edycji "True Love" Maksym i Klaudia udzielili nam wywiadu, w którym potwierdzili, że są parą. Maksyma oczarowały opowieści Klaudii o rodzinie i planach na przyszłość. Jej z kolei spodobało się jego podejście do życia. Zaledwie po 10 dniach od powrotu zamieszkali ze sobą w Warszawie.

Po prawie roku wspólnego życia Klaudia i Maksym zakończyli związek. Uczestniczka nie od razu skomentowała rozstanie. Teraz dodała jednak kilka relacji na Instagramie, na których pokazała, jak wygląda jej życie jako singielki. Dziewczyna pochwaliła się, że wyrobiła pakiet sportowy i zaczyna treningi na siłowni. Pokazała też moment przedłużania umowy najmu mieszkania w Warszawie.

"Przedłużam umowę najmu. Tym razem sama. Także ci, co jeszcze nie wiedzą, bo nie obserwują drugiej strony, to już wiedzą" - poinformowała o rozstaniu z Maksymem obserwatorów.

Klaudia napisała także, że kocha swoje mieszkanie i nie wyobraża sobie mieszkać gdzie indziej, stąd decyzja o pozostaniu w lokum.

Fani uczestniczki "True Love" zauważyli, że dobrze przeżywa rozstanie z byłym partnerem. Jest zaskakująco wesoła i wygląda kwitnąco. W wiadomościach prywatnych wyrażali swoje zdumienie, ale też radość z takiego obrotu sprawy.

"Rozstanie ci chyba służy. Wyglądasz kwitnąco" - napisała jednak z osób, na co dziewczyna odpowiedziała twierdząco.

Klaudia z "True Love" po rozstaniu
Klaudia z "True Love" po rozstaniu
Źródło: Instagram

Maksym Skripkin i Klaudia Majchrzak z "True Love" się rozstali

2 lutego 2024 roku na instagramowym profilu Maksyma pojawiło się wideo z krótkim oświadczeniem. Uczestnik "True Love" wyznał, że chce być szczery ze swoimi obserwatorami i choć dziękuje wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków za powodzenie jego relacji z Klaudią Majchrzak, to musi przekazać smutne wieści.

"Witam moi drodzy. Mam dla was informację. Sprawa jest taka, że od jakiegoś czasu nie jesteśmy już razem z Klaudią. Chciałem wam to powiedzieć szczerze i otwarcie. Czemu tak się stało, nie będę opowiadać. To są nasze prywatne sprawy. Niestety tak w życiu się zdarza. Każdy to wie. Trzeba iść dalej. Życzę jej wszystkiego najlepszego. No i co... Do zobaczenia w najbliższym czasie" - powiedział w nagraniu opublikowanym na InstaStories.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości