Maksym z "TL" wyjawił prawdę na temat związku z Klaudią. Tego nikt nie przewidział

"True Love". Klaudia o relacji z Maksymem
Klaudia i Maksym z "True Love"
Źródło: Instagram @klaudia.truelovepl
Życie uczestników "True Love" niemal od początku emisji miłosnego show budziło zainteresowanie internautów. Fani produkcji szczególnie trzymali kciuki za tych, którym udało się wrócić do Polski w związku. Niestety na początku lutego na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym Maksym Skripkin wyznał, że nie jest już partnerem Klaudii Majchrzak.

Klaudia i Maksym byli uczestnikami pierwszej edycji "True Love". Trzeba przyznać, że stworzyli jedną z najbardziej zaskakujących par w programie. Klaudia od pierwszych chwil w kolumbijskiej willi nie czuła się najlepiej. Miała problem z dzieleniem łóżka z obcymi mężczyznami, a gdy ci próbowali coś z tym zrobić, spotykali się z wyraźnym gniewem uczestniczki. Aż do czasu, gdy jej drogi przecięły się z Maksymem. Choć dochodziło między nimi do poważnych spięć, ostatecznie uznali, że mogą być dla siebie stworzeni. Czy to uczucie przetrwało? Wszystko wskazuje na to, że nie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maksym Skripkin i Klaudia Majchrzak z "True Love" nie są już w związku

2 lutego 2024 roku na instagramowym profilu uczestnika "True Love" pojawiło się wideo z krótkim oświadczeniem. Maksym Skripkin wyznał, że chce być szczery ze swoimi obserwatorami i choć dziękuje wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków za powodzenie jego relacji z Klaudią Majchrzak, ma złe wieści.

"Witam moi drodzy. Mam dla was informację. Sprawa jest taka, że od jakiegoś czasu nie jesteśmy już razem z Klaudią. Chciałem wam to powiedzieć szczerze i otwarcie. Czemu tak się stało, nie będę opowiadać. To są nasze prywatne sprawy. Niestety tak w życiu się zdarza. Każdy to wie. Trzeba iść dalej. Życzę jej wszystkiego najlepszego. No i co... Do zobaczenia w najbliższym czasie" - powiedział w nagraniu opublikowanym na InstaStories.

Klaudia Majchrzak na ten moment nie odniosła się jeszcze do wypowiedzi Maksyma.

Maksym Skripkin o rozstaniu z Klaudią Majchrzak
Maksym Skripkin i Klaudia Majchrzak z "True Love" nie są już parą

Klaudia i Maksym z "True Love" o związku

Tuż po zakończeniu emisji pierwszej edycji "True Love" Maksym i Klaudia udzielili nam wywiadu, w którym potwierdzili, że są parą. Okazało się, że mimo kilku niesnasek, już w trakcie nagrań do rajskiego show dostrzegli w sobie "to coś". Maksym zafascynował się opowieściami Klaudii o rodzinie i planach na przyszłość. Jej z kolei spodobało się jego podejście do życia.

- Kilka takich sytuacji było w programie, jesteśmy z dwóch różnych planet i dużo się kłóciliśmy, ale coś jest większego i staramy się dalej to rozwijać. Teraz jest dobrze, jak będzie dalej - zobaczymy - wyznał szczerze Maksym.

Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl zapytała parę, czy wyznała już sobie miłość. Klaudia odpowiedziała, co o tym sądzi.

- Uważam, że te magiczne dwa słowa nie powinny padać tak szybko. Dla mnie miłość to jest zakochanie przeplatane z przyjaźnią, a nie można o drugim człowieku powiedzieć, że jest twoim przyjacielem po dwóch miesiącach. Wydaje mi się, że mogę śmiało powiedzieć, że jest między nami uczucie, ale do tej miłości jest długa droga. Uważam, że osoby, które mówią to za szybko, później szybko też się orientują, że ta miłość mija - stwierdziła Klaudia.

Choć niedawno pojawiła się informacja o rozstaniu pary, na grupach fanów poświęconych "True Love" roi się od spekulacji i wyrażania nadziei, że między uczestnikami jeszcze nie wszystko skończone.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @klaudia.truelovepl

podziel się:

Pozostałe wiadomości