Kuba z "True Love" zaskoczył fanów nowym wyglądem. "New look"

"True Love". Kuba Chodkowski
"True Love". Kuba Chodkowski
Źródło: Player
Kilka tygodni temu Kuba Chodkowski, którego widzowie mieli szansę poznać w programie "True Love", poinformował, że jego serce jest zajęte. Od tamtego momentu w mediach społecznościowych uczestnika pojawiło się kilka uroczych zdjęć. Miłość na tyle go uskrzydla, że zdecydował się na ostre cięcie!

Kuba Chodkowski dał się poznać widzom w programie "True Love". Show prowadzone przez Edytę Zając znacznie różniło się od dotychczasowych propozycji. Tym razem uczestnicy mieli skupić się tylko na budowaniu relacji, które z czasem mogłyby przerodzić się w coś więcej. Z show żegnali się ci, którzy nie mieli szans na odnalezienie wśród pozostałych mieszkańców drugiej połówki. Losy Kuby w programie były dosyć nietypowe. Ostatecznie dotarł do finału, w którym nie zadeklarował jednak uczucia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Kuba Chodkowski - co u niego słychać?

Zapoczątkowana w programie relacja Sary i Kuby nie przetrwała i z tego co widać, uczestnicy nie utrzymują kontaktów. Co ciekawego słychać u Kuby? Mężczyzna jest zakochany, czym ochoczo chwali się w sieci. Romantyczne kadry z ukochaną Anną robią spore wrażenie. Najwyraźniej nie tylko to zmieniło się w życiu uczestnika "True Love"!

Kuba zdecydował się na sporą metamorfozę. Ostre cięcie, którym pochwalił się niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych, robi wrażenie. Lekko przystrzyżona fryzura ustąpiła miejsca tzw. jeżykowi.

"True Love". Kuba Chodkowski
"True Love". Kuba Chodkowski
Źródło: Instagram

Teraz Kuba jest zakochany, a jak wyglądała jego historia po powrocie od Polski? Choć wraz z Sarą opuścili program jako przyjaciele, mężczyzna deklarował, że chciałby dalej rozwijać zapoczątkowaną w programie relację. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl nie ukrywał, że wciąż się spotykają, jednak kierunek, w jakim zmierzają, nie jest do końca jasny.

- Miłości jeszcze nie znalazłem, ale moja znajomość z Sarą się rozwija, spotykamy się. Można powiedzieć, że nasza para nie zginęła (śmiech). Widujemy się. Jak jest okazja, to ona przyjeżdża do mnie, ja do niej. W finale zadeklarowaliśmy sobie przyjaźń, dalej to rozwijamy. Kto wie, może kiedyś będzie z tego związek. Ale na razie można to nazwać spotykaniem się — mówił niedługo po emisji finałowego odcinka "True Love".

Z biegiem czasu okazało się, że ta relacja nie ma przyszłości. Potwierdziła to Sara, która niejednokrotnie musiała mierzyć się z pytaniami internautów dotyczącymi mężczyzny. Co więcej, Kubie nie udało się również rozwinąć znajomości z Julią, za którą tak bardzo wzdychał w programie i o której myśl nie pozwoliła mu otworzyć się na inne uczestniczki. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że cała trójka raczej nie ma ze sobą kontaktu, a mężczyzna co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych relacje ze wspólnych wyjść z kolegami z "True Love".

Po programie przetrwały tylko dwie pary: Gigi i Kamil oraz Klaudia i Maksym. A serce Kuby w końcu znalazło bezpieczną przystań, o czym mężczyzna poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Jest, jak powinno być…" - napisał wówczas.

"True Love". Kuba Chodkowski — losy w programie

Losy Kuby w programie były dosyć zawiłe! Właściwie od początku przygody najbliższą relację zbudował z Oliwią. Para nie ukrywała, że ma się ku sobie. Skupili się na wzajemnym poznawaniu i chętnie wybierali się podczas kolejnych Ceremonii Miłości. W pewnym momencie pozostali uczestnicy uznali ich za na tyle pewny duet, że określano ich mianem małżeństwa. Z biegiem czasu zaczęło to przeszkadzać szczególnie Kubie, któremu nie odpowiadało, że pozostali uważają ich za idealnie dobranych. Najwyraźniej sam nie podzielał ich zdania, bowiem gdy nadarzyła się okazja do porozmawiania z inną uczestniczką, szybko z niej skorzystał.

Pewnego dnia Głos Serca zaproponował, by pary wymieszały się i udały na prywatne rozmowy. Tak oto Oliwia mogła spędzić kilka chwil z Kamilem, a Kuba — z Julią. Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się później. Okazało się, że Julia i Kuba mają się ku sobie, a krótka rozmowa sam na sam była dla nich szansą na podzielenie się przemyśleniami. Mimo to nie chcieli nikogo informować o szczegółach i podczas najbliższej Ceremonii Miłości ponownie znaleźli się w tych samych parach. O swoich przemyśleniach powiedzieli dopiero kolejnego dnia, mocno zaskakując ówczesnych partnerów.

Relacja nie miała szansy się rozwinąć, bowiem niedługo później problemy zdrowotne Julii zmusiły ją do powrotu do Polski. Kuba był zrozpaczony i deklarował, że będzie na nią czekał. Jednocześnie nie miał ochoty żegnać się z rajem. Utrzymał się w show aż do samego finału, do którego dotarł u boku Sary. Mimo że uczestniczka dawała sygnały, jakoby chciała stworzyć z mężczyzną coś więcej, ten skupiał się na Julii, która była w Polsce. Ostatecznie program opuścili z niczym.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości