Laluna z "Królowych życia" o 7 nowych zabiegach plastycznych. Co zmieni?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Laluna

Laluna to jedna z najbardziej znanych i barwnych postaci w programie "Królowe życia". To właśnie tam pokazała widzom przed telewizorami swoją wystawną codzienność oraz zamiłowanie do luksusu. Nigdy nie kryła także liczby zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że planuje już… 7 kolejnych.

Laluna jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a jej konto na Instagramie śledzi niespełna 450 tysięcy osób. To właśnie oni każdego dnia mogą zobaczyć część codziennych zajęć i prywatności bohaterki "Królowych życia". Wraz z nowym rokiem zobaczą Lalunę w nowym wydaniu? Planuje kilka poważnych zabiegów w tym - plastykę oczu. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Laluna z "Królowych życia" tworzy z Wojciechem zgrany duet
Laluna z "Królowych życia" tworzy z Wojciechem zgrany duet Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Laluna z "Królowych życia" planuje nowe operacje plastyczne

Laluna postanowiła niedawno wyjść naprzeciw oczekiwaniom obserwatorów i zorganizowała dla nich sesję pytań i odpowiedzi. To właśnie tam, opowiadając o planach na operacje plastyczne wyznała, o jakich konkretnie zabiegach myśli. Okazało się, że w jej planach znajduje się między innymi plastyka oczu, czy… lifting ud. 

"Chcę nowy nos, mniejszy i rosyjski. Foxy oczy, czyli na 'Bratz'. Lifting nóg. Plazma na brzuch i ciało, czyli docięcie mięśni i wywalanie resztek tłuszczu - plecy, ręce. Ale nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy. Pewnie znowu się na mnie wydrze i rozłoży na dwa razy. A więc trzeba będzie podjąć decyzję. Bo gdybym nie robiła nóg, to zrobiłabym resztę, ale lifting ud i plastyka to mega inwazyjne operacje. Nie wiem, jak ja będę chodziła, bo będę miała cięcie na nogach wewnątrz ud. Robię sobie mega szczupłe uda. Będę zdawała wam relację jak zwykle" - napisała w relacji na Instagramie gwiazda TTV. 

Laluna z "Królowych życia" o planowanych operacjach plastycznych
Laluna z "Królowych życia" o planowanych operacjach plastycznych Laluna z "Królowych życia" o planowanych operacjach plastycznych Źródło: Instagram

Laluna z "Królowych życia" o operacjach plastycznych

W 2022 roku Laluna poinformowała swoich obserwatorów, że przejdzie wymarzoną operację plastyczną twarzy, która pomoże uzyskać jej efekt nazywany "baby face". Jej celem jest uzyskanie efektu gładkiej, delikatnie rozjaśnionej, promiennej skóry. Zanim jednak zgłosiła się do szpitala, wykonała lifting twarzy, oczy i ust. Choć później niemal na bieżąco relacjonowała przebieg wizyty w klinice w Turcji, długo ukrywała końcowy efekt zabiegu. Tłumaczyła to tym, że chciała zaczekać, aż wszystko się zagoi i ona sama będzie zadowolona z tego, jak wygląda. 

W końcu nadszedł też długo wyczekiwany przez internautów dzień i w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy dotyczących efektów operacji. 

"Wyglądasz genialnie! Zupełnie nowa Ty!" - czytamy pod postem Laluny. 

"Sztos! Nie spodziewałam się, że operacja plastyczna może dać takie naturalne efekty. Wyglądasz przepięknie" - napisała jedna z internautek. 

"Ciężko Cię poznać! Czy to była już Twoja ostatnia operacja plastyczna? Chyba nie można wyglądać lepiej" - napisał obserwator Laluny.

Laluna
Laluna z "Królowych życia". Jak wygląda po operacji twarzy? Laluna Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości