Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki". O czym porozmawiają?

Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki"
Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki"
Źródło: TVN
Kuba Wojewódzki już szykuje swoje kanapy na przybycie kolejnych gości. W 3. odcinku programu będą to Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński.

Już w najbliższy wtorek 20.09 prawdziwa petarda, czyli nowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", a w nim ukochana aktorka wszystkich Polaków Małgorzata Kożuchowska oraz dziennikarz i showman Krzysztof Skórzyński. O czym będą rozmawiać? Zobacz zwiastun!

Małgorzata Kożuchowska w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola w "Kilerze" Juliusza Machulskiego. Znana jest też z ról serialowych. Występowała m.in. w "Drugiej szansie" TVN czy "M jak miłość", do którego scenariusz pisała Ilona Łepkowska. Po latach gwiazda ponownie nawiązała współpracę ze scenarzystką, która zaoferowała jej główną rolę w filmie "Zołza". Film oparty jest na ironicznej autobiografii Ilony Łepowskiej. O swojej roli aktorka opowie w programie "Kuba Wojewódzki".

Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Krzysztof Skórzyński to dziennikarz TVN i TVN24, który ostatnio dał się poznać z zupełnie innej strony. Pokazał swój talent w programie "Mask Singer", gdzie krył się pod maską Koguta. Niedawno prezenter rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która była gościnią Kuby Wojewódzkiego w pierwszym odcinku show, prowadzi program "Dzień Dobry TVN". O nowych wyzwaniach opowie na kanapie u "króla TVN-u".

"Kuba Wojewódzki" Sezon 18
"Kuba Wojewódzki" Sezon 18. Odcinek 3 - Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński. Zwiastun

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości