Kuba Wojewódzki ogłosił gości 2. odcinka. Nie zwalnia tempa

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Kuba Wojewódzki" – od kiedy nowy sezon w TVN?

W drugim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawią się Marcin Daniec, czyli jeden z najpopularniejszych polskich satyryków oraz Tomasz Jakubiak, znany kucharz i od niedawna także juror programu "MasterChef". Co wyniknie z rozmowy? Dowiemy się już we wtorek 12 września.

Wystartował nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki". W pierwszym odcinku gośćmi słynnego dziennikarza byli Caroline Drepieński oraz Marcin Hakiel. Teraz poznaliśmy osoby, z którymi Kuba Wojewódzki porozmawia podczas drugiego odcinka, który już we wtorek 12 września zadebiutuje na antenie TVN.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki" odcinek 2. – Marcin Daniec gościem

Pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego podczas 2. odcinka nowego sezonu programu będzie Marin Daniec. Mężczyzna od wielu dekad jest związany z polską branżą rozrywkową. Już jako trzyletni chłopiec po raz pierwszy wystąpił na scenie, jednak dopiero w wieku 36 lat zajął się uprawianiem satyry.

Jeden najpopularniejszych polskich satyryków i kabareciarzy skutecznie zagadywał dziennikarza podczas wizyty w studio.

Ja już żałuje, że tu jestem. Mogłem przyjść, zapowiedzieć cię i pójść sobie posiedzieć w aucie

"Kuba Wojewódzki" odcinek 2. – Tomasz Jakubiak gościem

Drugim gościem Kuby Wojewódzkiego tego wieczora będzie słynny kucharz Tomasz Jakubiak. Mężczyzna niedawno został nowym jurorem w programie "MasterChef". Dziennikarz porozmawiał z celebrytą między innymi na temat współpracy z największą gwiazdą formatu, Magdą Gessler.

Tomasz Jakubiak opowiedział też między innymi o mentalnym dojrzewaniu. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził bowiem, że zaczął dorastać... w wieku 40 lat. To jednak nie wszystko. Oglądajcie program, by nie przegapić żadnego wątku!

Kontrolę nad programem straciłem w 7 minucie. Program straciłem w minucie 1

"Kuba Wojewódzki" – kiedy emisja w TVN?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 34. w Playerze już od 5 września. Nowe odcinki będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40 na antenie telewizji TVN. Odcinek z Marcinem Dańcem oraz Tomaszem Jakubiakiem zostanie wyemitowany 12 września.

Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości