Programy

U Kuby Wojewódzkiego wystąpi Marta Linkiewicz i Zygmunt "Muniek" Staszczyk. O czym porozmawiają?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kuba Wojewódzki: Marta Linkiewicz i Zygmunt "Muniek" Staszczyk

Już w najbliższym odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi będą popularny muzyk Zygmunt "Muniek" Staszczyk i celebrytka, zawodniczka Fame MMA Marta "Linkimaster" Linkiewicz. O czym porozmawiają? 

Kuba Wojewódzki gości w swoim kultowym programie sławy, ale także postacie kontrowersyjne. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla", w czwartym epizodzie gościł Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. W szóstym odcinku wystąpili Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk.

Na kanapach u Kuby Wojewódzkiego zasiedli także Pascal Brodnicki i Łukasz Mróz, czyli popularny Mrozu. Pojawił się też znany aktor, dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert oraz raper Tymoteusz Rożynek znany jako Szczyl.

A po świętach w nowym 8. odcinku "Kuby Wojewódzkiego" spotkają się dwa pokolenia w postaci Zygmunta "Muńka" Staszczyka i Marty "Linkimaster" Linkiewicz.

"Kuba Wojewódzki" - co się wydarzy nowym odcinku?

Już dziś 19 kwietnia na kanale TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek kultowego talk-show "Kuba Wojewódzki". W programie pojawią się: legendarny muzyk Zygmunt "Muniek" Staszczyk i patostreamerka i zawodniczka MMA Marta "Linkimaster" Linkiewicz.

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie krótki filmik ze wzruszoną Martą Linkiewicz, który podpisał:

"W niebie większa będzie radość z jednej nawróconej grzesznicy niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych..." - napisał.

Na nagraniu widzimy wzruszoną Matrę Linkiewicz, która mówi, że nie raz życzono jej śmierci. Showman skomentował:

"Ale Marta. Naprawdę udało Ci się wyjść z tego gówna" - stwierdził.

Prowadzący opublikował fragment programu. Zobacz:

Kacper Ruciński - czy zna polskie gwiazdy?
Kacper Ruciński - czy zna polskie gwiazdy? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Marta "Linkimaster" Linkiewicz?

Marta Linkiewicz urodziła się 16 lutego 1997 roku. Ma 25 lat. Jest celebrytką i osobowością internetową. Zasłynęła jako patostreamerka i patoinfluencerka. Jako "Linki Master", zdobyła popularność w 2015 roku dzięki opublikowanym w mediach społecznościowych wspomnieniom seksu grupowego ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd.

W internecie zamieszczała treści związane z imprezowaniem, piciem alkoholu i używkami. W 2019 roku celebrytka wzięła udział w Fame MMA, gdzie w minutę wygrała z Esmeraldą Godlewską. Od czasu walk w klatce zmieniła styl. Obecnie stara się promować sport i zdrowy styl życia.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Zygmunt "Muniek" Staszczyk?

Zygmunt "Muniek" Staszczyk urodził się 5 listopada 1963 r. w Częstochowie. Legendarny muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów zespołu T.Love ma 58 lat.

Od prawie 33 lat jest w związku małżeńskim z Martą Kucharzak. Mają dwoje dzieci - syna Jana (32 lata) oraz córkę Marię (29 lat). Zygmunt "Muniek" Staszczyk zmagał się z depresją. W 2019 roku podczas pobytu w Londynie dostał wylewu. Rok później potwierdził reaktywację zespołu T.Love i wydanie nowego albumu z okazji 40-lecia formacji, które przypada w tym roku.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości