"Kuba Wojewódzki". Sarah James i Bartosz Gelner w 5. odcinku. Kiedy i o której emisja w TVN?

Kuba Wojewódzki - kto wystąpi w programie?
Kuba Wojewódzki - kto wystąpi w programie?
Źródło: TVN
Kuba Wojewódzki w 5. odcinku swojego programu będzie gościł młodą wokalistkę Sarę James i aktora Bartosza Gelnera. O czym porozmawiają?

Już w najbliższy wtorek 27 września u "Kuby Wojewódzkiego" kolejni znakomici goście. Showman zaprosił do swojego programu młodą wokalistkę, która podbiła Amerykę Sarę James oraz rozchwytywanego aktora młodego pokolenia Bartosza Gelnera.

Sarah James w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Sara James to młoda wokalistka, która zaprezentowała swój ogromny talent muzyczny w programie "American's Got Talent". Na castingu do amerykańskiego odpowiednika naszego "Mam Talent!" zachwyciła jury wykonaniem piosenki Billie Eilish. Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, dzięki czemu Polka od razu awansowała do kolejnego etapu.

W finale "America's Got Talent" Sara James wykonała utwór Kate Bush "Running Up That Hill", a jej występ zachwycił publiczność w studio oraz jury. Ostatecznie Polka znalazła się poza pierwszą piątką w finale "America's Got Talent", ale jej występ nagrodzono owacjami na stojąco. O emocjach związanych z rozwojem kariery opowie na kanapach u Kuby Wojewódzkiego.

"Kuba Wojewódzki". Sarah James i Bartosz Gelner w 5. odcinku

Bartosz Gelner w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Bartosz Gelner to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. 34-latek urodził się i wychował w Katowicach w tradycyjnej śląskiej rodzinie. Wybrał jednak zawód artysty Debiutował na scenie Narodowego Starego Teatru w "Trans-Atlantyku" Witolda Gombrowicza, jednak po ukończeniu studiów przeprowadził się do Warszawy. Bartosz Gelner znany jest z serialu "Szadź", gdzie zagrał Tomasza Mrówca. Gwiazdor jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorach. O nowych rolach opowie Kubie Wojewódzkiemu.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości