Magda Gessler w restauracji "Elegancko" w Szczecinie. Rozwiąże rodzinne spory?

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"
"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"
Źródło: Player
W drugim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Szczecin i restaurację "Elegancko Café". Jak zwykle nie zabraknie emocji. Padną także mocne słowa w kierunku właściciela i jego mamy. Czy wezmą je sobie do serca?

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym Magda Gessler pomaga właścicielom restauracji wyjść z długów i osiągnąć sukces. W 2. odcinku najnowszej 25. edycji restauratorka odwiedzi "Szczecin". W restauracji "Elegancko Café" na pierwszy plan nie wysuwają się dania, tylko trudna relacja młodego właściciela z mamą. Czy Magdzie Gessler uda się wskazać im drogę do zażegnania konfliktu?

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"

Szczecin to miasto, które ma się czym pochwalić. Znajdziemy w nim słynne Wały Chrobrego czy Zamek Książąt Pomorskich. Na bliskim ścisłemu centrum osiedlu Nowe Miasto mieści się restauracja "Elegancko". Lokal prowadzi zaledwie 24-letni Kacper. Pomaga mu mama Romana, zwana przez bliskich Romą. Restauracja oferuje gościom kanapki na zimno i na ciepło, naleśniki i ciasta.

Niestety gości w lokalu jest bardzo mało. Z miesiąca na miesiąc zamiast zysków, rosną długi. Kłopoty finansowe niedobrze odbijają się na relacji Krystiana i Romy, która nie jest zbyt dobra. Dwa silne charaktery, kłócą się niemal o wszystko. Syn ma ogrom wyrzutów do mamy, a ona nie rozumie swoich błędów. Napięta atmosfera dotyka pracującą w "Elegancko" 27-letnią Anastazję. Właściciele zgodzili się ostatecznie w jednej sprawie. Potrzebują pomocy, dlatego zgłosili się po nią do Magdy Gessler. Czy i tym razem znanej restauratorce uda się uratować upadający biznes i uzdrowić niełatwą relację syna z mamą?

Zobacz zwiastun najnowszego odcinka "Kuchennych rewolucji":

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"

Magda Gessler w restauracji "Elegancko" w Szczecinie - jak smakowały dania?

Magda Gessler wkroczyła do restauracji, gdzie przywitał ją Kacper. Od razu skrytykowała mało "eleganckie" menu, które składało się ze spiętych kartek włożonych w folię. Następnie zamówiła kilka dań z karty.

Sztandarowa kanapka "Pan Elegancik" nie posmakowała restauratorce. Jak stwierdziła, kurczak był "twardy", a wszystko było "mdłe i nieeleganckie". Z ostrą reakcją spotkał się także podany po chwili naleśnik.

"Ja p***dolę. Czosnek w plastrach, szpinak mrożony, brak soli, przypraw. Trzeba zawinąć z powrotem i o nim zapomnieć" - powiedziała Magda Gessler.

Desery również nie posmakowały gospodyni "Kuchennych rewolucji". Jedynie kawa przypadła do gustu Magdzie Gessler.

"Ktoś tu się bawi w kuchnię, jak małe dzieci" - podsumowała swoją wizytę w "Elegancko Cafe".

Co wyjdzie na jaw podczas rozmowy z właścicielami? Czy konflikty i niewyjaśnione spory z przeszłości uniemożliwią przeprowadzenie rewolucji? A może mama i syn w końcu zakopią wojenny topór? Tego dowiemy się już w 2. odcinku "Kuchennych Rewolucji"!

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"
"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler w restauracji "Elegancko"
Źródło: Player

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" - kiedy i gdzie oglądać?

"Kuchenne rewolucje" można oglądać od 1 września w każdy czwartek o godzinie 21.35 w TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

"Kuchenne rewolucje". Jubileuszowy sezon 25

"Kuchenne rewolucje" – prowadząca Magda Gessler

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, kreatorka smaków, właścicielka kilku restauracji oraz autorka książek kucharskich. Od 6 marca 2010 r. jest gospodynią programu TVN Kuchenne rewolucje. Od 2012 r. została jurorką w programie "MasterChef".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości