Programy

Maciej Skiba z "Top Model" ma doświadczenie w modelingu. Czy to pomoże mu pokonać konkurentów?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Maciej Skiba z "Top Model"

Maciej Skiba to jeden z uczestników, którzy dostali do domu "Top Model". Co o nim wiemy?

Maciej Skiba na castingu do "Top Model" zapozował Dominiką Wysocką - zwyciężczynią 10. edycji programu. Przyniosła mu ona szczęście, bo dostał się do boot campu. Dzięki swoim umiejętnościom zapewnił sobie miejsce w domu "Top Model"

Maciej Skiba z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek, wzrost

Maciej Skiba ma 21 lat, pochodzi z Koszalina, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jest bardzo wysoki, ma 196 cm wzrostu. Chłopak ma już doświadczenie w modelingu. Pracował jako model na kontrakcie we Włoszech. Swoją przyszłość wiąże z modelingiem.

Maciek ma czworo rodzeństwa i jest najmłodszy. Rodzina jest dla niego bardzo ważna, wszyscy wspierają się wzajemnie. Jury zaprosiło go na boot camp, gdzie Marcin Tyszka określił go jako "młodego bajerancika". 21-latek dostał się do finałowej 13.

"Top Model 11" - uczestnicy: Maciej Skiba
"Top Model 11" - uczestnicy: Maciej Skiba Źródło: TVN/Marcin Tyszka
Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Skiba z "Top Model" – Instagram

Maciej Skiba jest aktywny w mediach społecznościowych. Ma profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @maciejskibaa. Po zdjęciach, które dodaje widać, że miał już styczność z profesjonalnym modelingiem.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości