Maja Chroboczek z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Maja Chroboczek z "40 kontra 20".
Maja Chroboczek z "40 kontra 20".
Źródło: TVN7
Maja Chroboczek to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Maja Chroboczek znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Joanną Maloney będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Maja Chroboczek z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Maja Chroboczek ma 36 lat i pochodzi z Tczewa. Jest właścicielką escape roomu. Tworzenie scenariuszy do pokoi zagadek to jej wielka pasja. Ma głowę pełną pomysłów i wie, jak realizować je z sukcesem. Ukończyła dwa kierunki – studia o specjalizacji dziennikarskiej oraz filozofię. Obecnie uczy się kilku języków obcych. Fascynują ją relacje międzyludzkie, ekonomia, filozofia, geopolityka i ekologia.

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Chroboczek z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Maja Chroboczek cieszy się życiem, szerzy piękne idee, podróżuje. Kocha obracać się w środowisku inteligentnych ludzi, z którymi może prowadzić ciekawe rozmowy. Codziennie stawia na rozwój i stara się być lepszym człowiekiem na różnych płaszczyznach. Od kilku lat singielka, wciąż nie może odnaleźć prawdziwej miłości. Marzy jej się ukochany, z którym będzie się zgrywać równie dobrze, jak najlepsza kapela na najhuczniejszych dożynkach w kraju.

Maja Chroboczek z "40 kontra 20".
Maja Chroboczek z "40 kontra 20".
Źródło: TVN7

Maja Chroboczek z "40 kontra 20" –  Instagram

Maja Chroboczek prowadzi prywatne konto w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @majachroboczek.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości