Programy

"Mam Talent!" startuje już dziś. Kto zgłosił się do nowej edycji?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mam Talent!" - jury

Już po raz 14. program "Mam Talent!" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. O tym, jacy uczestnicy zjawili się na castingach, dowiemy się w pierwszym odcinku programu.

Już dziś 3 września startuje najbardziej spektakularne show w Polsce. Komu tym razem program "Mam Talent!" otworzy drogę do sukcesu? Kto zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych?

"Mam Talent!". Premiera pierwszego odcinka już 3 września!

W 14. sezonie "Mam Talent!" nie zabraknie emocji dzięki nowym uczestnikom, którzy zgłosili się na casting do programu, aby pokazać swoje talenty. Wśród nich znalazł się m.in. 70-letni Mirosław, który wykonał akrobacje na kole cyrkowym oraz o wiele młodszy chłopiec, który zaprezentuje arytmetykę mentalną. Agnieszka Chylińska uchyliła rąbka tajemnicy, co wydarzy się w 1. odcinku:

"Jest zatrzęsienie utalentowanych ludzi. Rzadko kiedy zdarza nam się nie być na tak. Jest wiele nowych dziedzin, że człowiek nie wie, że coś takiego istniało. To jest też tak, że poprzednia edycja napędza kolejną. Jeśli w poprzedniej edycji wygrał tancerz, to w tej odważyli się zgłosić inni tancerze. Dlatego bardzo roztańczoną mamy tę edycję" - wyjaśniła jurorka.

W 14. sezonie "Mam Talent!" emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mam Talent!" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Mam Talent!" można oglądać na antenie TVN i w serwisie Player w każdą sobotę o 20.00.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości