Marcin Łopucki wystąpi w "Czas na Show. Drag Me Out". Kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Marcin Łopucki
Marcin Łopucki
Źródło: MWMEDIA
Marcin Łopucki, pasjonat sztuk walki, w tym karate, judo, taekwondo oraz pływania, wykazuje się także dużym zaangażowaniem w kulturystykę, która stanowi swoisty manifest męskości. Jego bogate doświadczenie w tych dziedzinach może być cennym atutem przy próbie wcielenia się w postać Drag Queen.

Wiosną 2024 roku na antenie TVN zadebiutuje program "Czas na Show. Drag Me Out", który obiecuje być prawdziwą ucztą dla widzów. W programie tym zobaczymy sześciu odważnych uczestników ze świata show-biznesu, którzy będą musieli otworzyć się na nowe doświadczenia, wykazać odwagę i odkryć w sobie wewnętrzną królową drag. Całość będzie prowadzona pod czujnym okiem doświadczonych mentorek oraz wymagającego jury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

240207_sesja_zdjeciowa_Senkara_Hajduk_CZT_2
Anna Senkara Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Łopucki wystąpi w "Czas na Show. Drag Me Out"

Produkcja "Czas na Show. Drag Me Out" ujawnia kolejnych uczestników, którzy wezmą udział w programie. Jednym z nich będzie Marcin Łopucki. Prywatnie — mąż Katarzyny Skrzyneckiej, zawodowo — prawdziwy entuzjasta sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, a największe sukcesy odnosi w świecie kulturystyki. W tej dyscyplinie może pochwalić się imponującymi osiągnięciami.

Marcin Łopucki jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB, a także tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów. Obecnie jest trenerem personalnym i nadal jest bardzo aktywny w świecie fitnessu i kulturystyki. Czy to doświadczenie pomoże mu we wcieleniu się w Drag Queen?

"Czas naShow. Drag Me Out" - nowy program TVN

Trzyosobowe jury programu "Czas na Show. Drag Me Out" będzie stanowiło zespół znakomitych osobowości: uznany aktor Andrzej Seweryn, utalentowana aktorka Anna Mucha oraz wszechstronny muzyk i performer Michał Szpak. Ich głównym celem podczas programu będzie przede wszystkim precyzyjna ocena każdego detalu prezentowanego przez uczestników.

"Każdy odcinek to jest prezentacja innych postaci, innych osobowości i to jest po prostu feeria barw, kolorów, życia. Wspaniała afirmacja i kobiecości i tego wszystkiego, co jest radością" - skomentowała Anna Mucha w "Dzień Dobry TVN".

Program poprowadzi Mery Spolsky. Artystka o wielu talentach, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań, będzie nie tylko wspierać uczestników podczas spotkań z jury, ale także cieszyć się wspaniałą zabawą na planie. Właśnie dlatego, że sama z ogromną przyjemnością obserwuje występy Drag Queens, będzie doskonałą osobą do poprowadzenia tego programu.

"Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu "Czas na show- Drag Me Out" od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie ilość ról w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach. Wiem, że to nie takie łatwe! Sama uwielbiam skakać na scenie w koturnach i eksperymentować z wizerunkiem. Jestem dumna, bo to pierwszy taki program w Polsce, a ja mogę być jego częścią. W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce" - zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości