Programy

Martyna Kaczmarek zaskoczyła wiele osób na premierze. "Można też inaczej"

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Martyna Kaczmarek bez makijażu na ściance

Martyna Kaczmarek pojawiła się na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" bez makijażu. W najnowszym wywiadzie uczestniczka "Top Model" wyjawiła powód swojej decyzji i zaznaczyła, że właśnie w takiej wersji czuje się najbardziej sobą.

Martyna Kaczmarek była uczestniczką 11. sezonu programu "Top Model". Modelka curvy zaszła w programie bardzo wysoko i pokazała, że można osiągnąć sukces w świecie mody bez rozmiaru XS. Widzowie bardzo kibicowali modelce, jednak ta nie wygrała show.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Kaczmarek pojawiła się na ściance bez makijażu

Mimo to Martyna Kaczmarek zyskała spore grono fanów w mediach społecznościowych, którzy stale jej kibicują. 19 stycznia premierę miał film "Niebezpieczni dżentelmeni", na której zjawiła się Martyna Kaczmarek w naturalnej odsłonie.

Modelka zrezygnowała z usług profesjonalnej makijażystki i pojawiła się na ściance bez makijażu. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post Martyna Kaczmarek wyjawiła powody swojej decyzji.

"Zainspirowało mnie to, że na Zachodzie, w Hollywood coraz więcej dziewczyn pokazuje się w taki sposób. Miałam też takie przemyślenie przez ten okres świąteczny i noworoczny, jak ja się czułam, gdy oglądałam zdjęcia aktorek, modelek na takich eventach i często ta moja samoocena leciała trochę w dół. Pomyślałam, że skoro jestem w tym świecie, chciałam pokazać, że można też inaczej. Nie ma nic złego w makijażu, bo sama chodziłam tak na ścianki, bardzo polubiłam makijaż, szczególnie, jak zaakceptowałam siebie w 100%, ale ta opcja bez makijażu jest równie spoko, nie ma w niej nic złego, nie jestem zaniedbana, nie jestem chora, jestem po prostu sobą" - powiedziała.

Martyna Kaczmarek zachęca innych

Martyna Kaczmarek zaznaczyła, że pojawienie się przed fotoreporterami bez makijażu nie było dla niej czynem odwagi.

"To nie wymagało ode mnie odwagi, ja nie czuję, że robię teraz coś, odważnego, chyba dlatego, że jestem na takim etapie akceptacji siebie i swojego ciała, ale wiem, że dla wielu dziewczyn to może być ważne, bo po tym, jak pojawiłam się w listopadzie w "Dzień dobry TVN" dostałam wiele wiadomości od dziewczyn, że taki widok im pomógł" - wyznała.

Jak się okazało, Martyna Kaczmarek nie była pierwszą osobą, która pojawiła się na evencie bez makijażu. Wcześniej zrobiły to już Aleksandra Domańska i Julia Wieniawa.

"Wiem, że to się dzieje i zachęcam wszystkie osoby, aby działo się częściej. Potrzebujemy większego balansu, bo to, co pokazujemy i tworzymy w mediach, ma to wpływ na samoocenę nastolatek szczególnie" - powiedziała.

Martyna Kaczmarek
Martyna Kaczmarek Martyna Kaczmarek Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości