Monika Piwowarska z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Monika Piwowarska z "40 kontra 20"
Monika Piwowarska z "40 kontra 20"
Źródło: TVN
Monika Piwowarska to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Monika Piwowarska znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Joanną Maloney będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Monika Piwowarska z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Monika Piwowarska ma 29 lat i pochodzi z Krakowa. To bardzo ambitna i pracowita chemiczka. Tworzyła receptury kosmetyków i leków, jednocześnie rozwijając swoje media społecznościowe oraz wspierając innych w zakresie zdrowego odżywiania i treningów. Pasja do pomagania pozwoliła jej odkryć prawdziwą drogę i poświęcić się wsparciu przedsiębiorców w planowaniu działań marketingowych w biznesie. Pomaga firmom pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż za pomocą różnych form promocji. 

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Piwowarska z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Monika Piwowarska czego się nie dotknie, zamienia w sukces. Poprzeczkę stawia sobie coraz wyżej. Jest energiczna, zdecydowana, pewna siebie, a z drugiej strony - wrażliwa i delikatna. Tego jednak stara się jednak nie pokazywać, chyba że komuś zaufa. Przeżyła miłość od pierwszego wejrzenia i liczy, że spotka ją jeszcze raz.

Monika Piwowarska z "40 kontra 20" –  Instagram

Monika Piwowarska prowadzi prywatne konto w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nickiem @monika_piwowarska.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości