"Na Wspólnej" odc. 3823. Martyna wprowadza się do Damiana. Duże zmiany w życiu Igi i Brygidy?

Damian, Martyna, Iga z "Na Wspólnej"
Damian, Martyna, Iga z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3823. odcinku "Na Wspólnej" w wyniku nieoczekiwanych okoliczności Martyna wprowadzi się do Damiana. Co na to Monika? W życiu Brygidy i Igi szykują się bardzo duże zmiany. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3823. Martyna wprowadza się do Damiana

W 3823. odcinku "Na Wspólnej" rodzina Cieślików próbuje stopniowo dostosować się do trudnej sytuacji - ich ukochany Kajetan opuścił rodzinne strony, aby skorzystać z wspaniałej szansy podróżowania po Włoszech wraz ze szkolną wycieczką. Wkrótce potem dochodzi do spotkania Cieślików w kawiarni. Monika jest przekonana, że kawa z Damianem może poprawić ich napięte stosunki.

Jednocześnie w domu Szulców dochodzi do coraz większej serii nieporozumień. Martyna będzie zupełnie załamana i przytłoczona skutkami gwałtownej kłótni z Wojtkiem. Dziewczyną będą targały gwałtowne emocje i ostatecznie zdecyduje się na drastyczny krok - wyprowadzkę..

Niespodziewane zdarzenia nabiorą tempa, kiedy zrozpaczona Martyna w desperacji poszuka pomocy u Cieślika. Damian nieoczekiwanie zaproponuje jej, aby zamieszkała u niego.

Jak na to wszystko zareaguje Monika?

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Zmiany w życiu Igi i Brygidy

W odcinku 3823. "Na Wspólnej" Przybyszowie zaczną poważnie zastanawiać się nad sprzedażą swojego domu z powodu nagłych przerw w dostawie prądu. Będą obawiać się, że mogą przepuścić okazję na zdobycie wcześniej proponowanych dwóch i pół miliona złotych. W obliczu tych trudności Iga zwróci się o poradę do Michała.

Niedługo później Iga zaskoczy Brygidę propozycją - mieszkanie i służbową kawalerkę. Czy Brygida skorzysta z tej propozycji?

Wszystko wskazuje na to, że życie Igi i Brygidy może wkrótce nabrać zupełnie nowego, a zarazem zaskakującego kierunku.

Odcinek 3823. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 22.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości