Nowa para w "Top Model"? Czy Julia i Hubert są razem?

Nowa para w "Top Model"? Czy Julia i Hubert są razem?
Nowa para w "Top Model"? Czy Julia i Hubert są razem?
Źródło: TVN
Dwunasta edycja programu "Top Model" rozkręciła się na dobre. Przed uczestnikami stawiane są coraz trudniejsze wyzwania, dzięki którym mogą oni uświadomić sobie, jak wygląda praca w fashion world. Za kulisami programu również dzieją się ciekawe rzeczy.

Hubert i Julia pomyślnie przeszli pierwsze castingi i dostali się na bootcamp, którego zadania miały zadecydować o zamieszkaniu w domu modeli. Pozostali uczestnicy podejrzewali, że między tą dwójką nawiązała się bliższa relacja. Jak było naprawdę?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TYSZKA_TOPMODEL
Marcin Tyszka o kulisach "Top Model" i relacji z Joanną Krupą. Musieli się dotrzeć
Marcin Tyszka wspomina początki pracy na planie "Top Model" oraz zdradza, że potrzebował trochę czasu, by dotrzeć się z Joanną Krupą. Co stało im wtedy na przeszkodzie? Juror "Top Model" opowiedział o kulisach programu.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Urbańska na castingu "Top Model"

Julia Urbańska na co dzień mieszka w Szczecinie. Ma 21 lat i pracuje jako striptizerka, o czym poinformowała jury na castingu. Choć wielu osobom jej zawód wydaje się kontrowersyjny, to Dawid Woliński, Joanna Krupa oraz Katarzyna Sokołowska uznali taniec w nocnym klubie jako bardzo oryginalne, wymagające dużej odwagi zajęcie. Przewodnicząca jury zwróciła uwagę, że Julia ma niezwykle delikatną i subtelną urodę. Niestety, wzrost Julii był dość problematyczną kwestię, gdyż 1,60 m w wielu kampaniach modowych nie jest wystarczające.

Marcin Tyszka postanowił zweryfikować umiejętności Julii, prosząc by przeszła po wybiegu w bardzo wysokich, niewygodnych butach. Urbańska poradziła sobie z zadaniem i awansowała do dalszego etapu. Hubert także spodobał się jury 12. edycji Top Model. Docenili oni świetną budowę ciała oraz fotogeniczną twarz chłopaka.

Hubert i Julia – bootcamp 12. edycji "Top Model"

Awans do bootcampu "Top Model" jest z pewnością dużym osiągnięciem, jednak nie można spocząć na laurach. Każde zadanie decyduje o ewentualnym przejściu do właściwego etapu programu, dlatego trzeba dać z siebie wszystko, pokazując największe atuty swojej urody. Pierwszym etapem bootcampu 12. edycji było przejście po wybiegu, które oceniali Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. Następnie, uczestnicy współpracowali z Marcinem Tyszką w sesji zdjęciowej.

Próby wybiegowe oraz wykonane fotografie pomogły modelom i modelkom zaprezentować się przed Seliną Popp, jedną z najbardziej cenionych agentek w branży mody. Przeprowadzone z nią rozmowy były odzwierciedleniem prawdziwych fashion castingów. Wszystkie zadania, przez którymi stanęli uczestnicy programu, pozwoliły jurorom i Selinie zweryfikować, kto nadaje się do pracy w modelingu. Niestety, pomimo starań Julia i Hubert nie przeszli do dalszego etapu.

Czy Julia i Hubert są razem?

Wielu uczestników podejrzewało, że Julia i Hubert są parą. Czuć było między nimi wyraźną chemię i ogromną sympatię. Hubert przyznał, że w trakcie castingu do bootcampu pomiędzy nim a Julią nawiązała się bliższa relacja. Postanowił więc napisać do dziewczyny i rozwinąć znajomość. Kiedy Julia i Hubert trafili na bootcamp, trzymali się blisko siebie. Mocno wierzyli, że będą mogli kontynuować swoją relację w domu modeli. Pomimo starań, Hubert musiał pożegnać się z programem. Zaraz po nim, decyzję jury miała poznać Julia.

Kiedy Michał Piróg zapytał, co zrobiłaby, gdyby przeszła dalej bez Huberta, nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć, choć na jej twarzy zagościł wyraźny smutek. Przypuszczała jednak, że chłopak nie pozwoliłby jej zmarnować takiej szansy. Jak się później okazało, Julia dołączyła do Huberta i musiała opuścić program. Czy ich relacja będzie się nadal rozwijać? Życzymy im jak najlepiej.

Jak widać, program "Top Model 12" to ogromne emocje w każdym względzie. Kolejny odcinek już w sobotę o 20:00 na TVN i platformie Player. Zapraszamy wszystkich fanów mody!  

Czytaj też:

Autor: Magdalena Skrzypek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości