Paulina z "Kanapowczyń 2" zniknęła na jakiś czas. Teraz pokazała, co u niej

"Kanapowczynie 2". Uczestniczki przeszły załamanie
"Kanapowczynie 2". Uczestniczki przeszły załamanie
Źródło: Player
Paulina z "Kanpowczyń 2" zdecydowała się podzielić z fanami wesołym czasem spędzanym z córką. Gwiazda pokazała, jak zaangażowała się we wspólny taniec z pociechą. Trzeba przyznać, że po udziale w programie, wydawać by się mogło trudne wyzwanie, nie było dla kobiety aż taką trudnością.

Paulina to 35-letnia samotna matka trójki dzieci, pracująca jako sprzedawczyni w sklepie. Wówczas ważąca 148 kg kobieta jest w III stopniu otyłości, co utrudniało jej wykonywanie niektórych codziennych czynności, między innymi zakładanie butów. Paulina podjęła decyzję o zmianie swojego trybu życia i zrzuceniu wagi, biorąc udział w programie telewizyjnym stacji TTV "Kanapowczynie 2".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

15081238_kanapowczynie-nowy-sezon-zwiastun_720P
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Kanapowczynie"
Źródło: TTV

Paulina Rendycz z "Kanapowczyń" zaskoczyła fanów

Znana nam z programu "Kanapowczynie 2", Paulina, raz jeszcze udowodniła, że jeśli chodzi o formę fizyczną, to nie ma żartów. Na swoim instagramowym koncie kobieta opublikowała post, który jest dowodem na jej lepszą kondycję. Uczestniczka programu TTV podzieliła się niezwykle wzruszającą chwilą z pikniku szkolnego swojej córki.

Okazuje się, że Paulina i jej pociecha bawiły się na dobre, wesoło tańcząc popularny belgijski taniec wśród innych rodziców i dzieci na szkolnym boisku. Na dołączonych do wpisu zdjęciach widzimy kobietę tańczącą z uśmiechem od ucha do ucha, wyglądającą zdrowo i szczęśliwie.

"Piknik szkolny i taniec Belgijki z córką. Niezapomniana chwila. To nasze pierwsze takie wyjście pełne zabawy. Dałam radę do końca - niezapomniana chwila!" - napisała przy dodanym zdjęciu dumna Paulina.

Paulina z "Kanapowczyń 2" zdecydowała się wraz z córką na nie lada wyzwanie
Paulina z "Kanapowczyń 2" zdecydowała się wraz z córką na nie lada wyzwanie
Źródło: Instagram @paula_kanapowczynie_2_ttv

Kim jest Paulina Rendycz z "Kanapowczyń"?

Paulina to 35-letnia kobieta, która pracuje jako sprzedawczyni w sklepie. Jest bardzo energiczna i pełna życia, co sprawia, że jest ulubienicą wielu klientów. Jej praca wymaga od niej stania przez wiele godzin każdego dnia, co jest nie lada wyzwaniem, zważywszy na jej wagę. Paulina waży 148 kg, przy wzroście 166 cm, co daje jej BMI wynoszące 53,7.

Jednak Paulina ma pewną słabość — jest wielką miłośniczką fast foodów. Bezwzględnie uwielbia hamburgery, frytki, pizzę, kebaby — wszystko, co jest szybkie, smaczne i łatwe do zjedzenia. Fast foody to jej ulubiony sposób na pokonanie stresu i zmęczenia.

Miłość kobiety do niezdrowego jedzenia ma swoje konsekwencje. Ze względu na jej wagę, Paulina miała problemy z wykonywaniem niektórych codziennych czynności. W związku z powyższym zdecydowała się zmienić swoje życie, występując w programie TTV "Kanapowczynie 2", gdzie pod czujnym okiem trenera kobieta próbuje zrzucić wagę.

Ostatecznie to Paulina doświadczała największych trudności w utrzymaniu diety. Pomimo że trener Ferenc wraz ze swoim zespołem ekspertów starali się jej pomóc, nie potrafiła sprostać wyzwaniu. W programie udało jej się zrzucić 20,8 kg, ale zgodnie z zaleceniami dietetycznymi powinna stracić dwa razy więcej. Krzysztof Ferenc zachęcił ją, aby nie rezygnowała i nadal walczyła o swoją formę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości