"Przez Atlantyk". Kolejne konflikty na statku. Uczestnicy będą musieli też walczyć ze złą pogodą

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Przez Atlantyk". Uczestnicy złowili rybę

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Premiera kolejnego odcinka "Przez Atlantyk" już dziś 23 marca o 21:35 na antenie TVN. Gwiazdy programu pod okiem kapitanów Adama Skomskiego i Romana Paszke na swojej drodze spotkają zatapiający się ponton. Czy są na nim ludzie? Co wydarzy się w czwartym odcinku programu?

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 5. odcinku? Konflikt między uczestnikami narasta

Szóstka uczestników - aktorka Maja Hirsch, aktor Antek Królikowski, piosenkarka Natalia Przybysz, modelka Renata Kaczoruk, wokalista Piotr "Liroy" Marzec i pisarz Zygmunt Miłoszewski - kontynuuje rejs przez ocean.

Różni ich bardzo wiele, a w szczególności temperament, zainteresowania czy gusta kulinarne. W poprzednim odcinku zobaczyliśmy, że różnice z każdym dniem rejsu coraz bardziej się uwidaczniają. Dochodzi do konfliktów w kwestii jedzenia. Mięsożercy starli się z weganami. Od początku mówili, że nie zamierzają zrezygnować z jedzenia mięsa. W planach mieli też złowienie ryby.

Zygmunt Miłoszewski uznał, że moment, który wybrali na łowienie ryb, był nietrafiony. Dopiero co uczestnicy znaleźli pusty ponton uchodźców. Ta sytuacja przerosła Natalię Przybysz.

"Tu jakiś dramat ludzki, ci łowią rybę... To jest ponad moje siły. Ja już nie mogę, to jest straszne i to jest bez sensu, równie dobrze można by strzelać do ptaków! Po prostu rzeźnię sobie urządzamy na łódce, zaje..iście, takie piękne ryby" - powiedziała zdenerwowana Natalia Przybysz.

Na statku zapanowała wyraźnie burzowa atmosfera. Uczestnicy będą musieli jednak ochłonąć i wyjaśnić sobie parę rzeczy. Po emocjach związanych ze złowieniem ryby przyjdzie czas, aby ją zjeść. Kto ją przygotuje?

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 5. odcinku? Groźna sytuacja na oceanie

Uczestnicy są bardzo zmęczeni pełnieniem wacht na statku. Ten temat ciągle wraca i jest powodem konfliktów. W poprzednich odcinakch Renata Kaczoruk wywołała burzliwą dyskusję na statku. Stwierdziła, że członkowie ekipy telewizyjnej również powinni pełnić wachty, a przez niewyspanie się może zrobić sobie krzywdę.

Do tematu wróciła Maja Hirsch, której przestało się podobać, że jej koleżanka pełni swoje zmiany od 8.00 do 12.00.

"Uważam, że to trzeba zmienić. Wszyscy by chcieli przespać całą noc" - powiedziała.

Zobacz zwiastun 5. odcinka programu "Przez Atlantyk":

"Przez Atlantyk". Odcinek 5. Zwiastun
"Przez Atlantyk". Odcinek 5. Zwiastun

Uczestnicy po raz pierwszy doświadczą też załamania pogody. Pioruny zaczną błyskać im nad głowami i zrobi się naprawdę groźnie.

"Cape Verde słynie z tego, że powstaje tu większość cyklonów na świecie" - powiedział Piotr "Liroy" Marzec.

Czy uczestnicy znajdą się w centrum groźniej anomalii pogodowej? W 2020 roku na Atlantyku szalało jednocześnie aż pięć cyklonów! Ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce niemal pół wieku temu. Czyżby uczestnicy doświadczyli go na własnej skórze?

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości