Natalia Przybysz

Za nami drugi wieczór pełen emocji na TOP OF THE TOP Sopot Festival. Koncert, którego zwieńczeniem było przyznanie legendarnej już nagrody Bursztynowego Słowika, poprowadzili: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Damian Michałowski oraz Olivier Janiak. Na scenie zaprezentowały się największe polskie gwiazdy, a niektóre z nich postawiły na bardzo nietypowe stylizacje.

Clouds Fest to niezwykły festiwal, który powstał w trakcie pandemii. Podczas tegorocznej, wrocławskiej odsłony na scenie wystąpiły m.in. Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Założycielka duetu Sistars w rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" opowiedziała o pracy nad dotąd niepublikowanym materiałem z dorobku Kory.

Olga Kora Jackowska pozostawiła po sobie mnóstwo piosenek i tekstów, które nie ujrzały nigdy światła dziennego. Mąż zmarłej gwiazdy zespołu "Maanam" opublikował jej dzieła w formie książki. Natalia Przybysz zainspirowała się tym materiałem i nagrała płytę pt. "Zaczynam się od miłości".

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Program "Przez Atlantyk" gromadzi przed ekranami tysiące widzów. W najnowszym odcinku ilość bodźców, emocji i różnicy zdań doprowadziła do burzliwych dyskusji. Internauci podzieleni. "Po nich się tego nie spodziewałem. Emocje wzięły górę".

W czwartym odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją traumatyczną sytuację. Na horyzoncie zobaczą zatapiający się ponton. Co na nim odkryją?

Za nami niezwykły koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Wybitni polscy i ukraińscy artyści wystąpili na jednej scenie, aby wesprzeć kraj zaatakowany przez Rosję, w którym toczy się właśnie wojna. Niektórzy z nich nie mogli powstrzymać łez.

Natalia Przybysz to popularna polska piosenkarka. Kojarzymy ją głównie z występów w zespole "Sistars". Obecnie rozwija karierę solową, gości także w telewizyjnych produkcjach. Możemy oglądać ją w programie "Przez Atlantyk".

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk powiedziały, jak wspominają przeprawę przez Atlantyk.

W pierwszym odcinku programu Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przygotowują się do wyprawy przez Atlantyk. Na początku muszą przejść wspólne szkolenie na Mazurach pod okiem doświadczonych żeglarzy. Szybko pojawiły się pierwsze przeszkody.

"Przez Atlantyk" to gorąca wiosenna nowość stacji TVN. Takiego programu rozrywkowego w Polsce jeszcze nie było. Sześć znanych osób rozpocznie przygodę życia na wzburzonym oceanie. Nie będą to luksusowe wakacje...