"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja Kulda - kim jest uczestniczka nowej edycji?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Patrycja

Patrycja Kulda to uczestniczka siódmego już sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku znamy pary dopasowane przez ekspertów. Pierwszą byli Agnieszka i Kamil, drugą Dorota i Piotr, a trzecią Patrycja i Adam. Co wiemy o nowej uczestniczce programu?

Patrycja Kulda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest, wiek, związki

Patrycja ma 27 lat i mieszka w Warszawie. Pracuje w piekarni i z radością każdego dnia chodzi do pracy, gdyż ma bardzo dobre relacje ze współpracownicami. Dziewczyna do tej pory nie umiała zaangażować się w stały związek i szybko się wycofywała. Jej rodzina to w większości kobiety, szczególnie mama i siostra. Partycja nie utrzymuje relacji z ojcem, nie chciała powiadomić go o weselu. Dziewczyna marzy o mężu, z którym mogłaby spędzać czas, tak jak jej bliskie koleżanki spędzają go ze swoimi ukochanymi.

Patrycja Kulda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Adamem

Ślub z nieznajomym wywołał w Patrycji ogromne emocje i paraliżujący stres. Podczas przygotowań do ceremonii nie była w stanie opanować łez. W drodze do urzędu zaczęła się trząść, a gdy dojechała na miejsce, miała ochotę się wycofać. Rodzina Patrycji była poruszona całą sytuacją. Chcieli opanować jej nerwy, ale ona reagowała złością.

"Zamknijcie się. Proszę, bądźcie cicho na chwilę" - powiedziała zestresowana 27-latka.

To, czy udało jej się pokonać stres i czy wybranek przypadł jej do gustu, dowiemy się dopiero w następnym odcinku programu.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem Julia Gołębiowska z ostatniej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla Plejady Źródło: Co za Tydzień

Partycja Kulda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Partycja Kulda prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @partycjakulda. Konto jest jednak na ten moment prywatne, więc nie możemy zobaczyć, co publikuje.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości