"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil Borkowski — kim jest uczestnik nowej edycji?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnik Kamil

Kamil Borkowski to uczestnik nowego siódmego już sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Eksperci dobrali mu za żonę Agnieszkę Miezianko. Co o nim wiemy?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaszły wielkie zmiany. Do tej pory o tym, kogo dopasowali do siebie eksperci, dowiadywaliśmy się dopiero podczas ślubu. Tym razem było inaczej. Już w pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, że pierwszą parą zostali Agnieszka i Kamil. Co wiemy o nowym uczestniku programu?

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o nowym partnerze
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o nowym partnerze Źródło: Co za Tydzień

Kamil Borkowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest?

Kamil Borkowski pochodzi z Włocławka i ma 27 lat. Zajmuje się obsługą klienta w rodzinnej firmie. Ma własne mieszkanie. Utrzymuje też bardzo dobry kontakt z rodziną, szczególnie z 13 lat starszą siostrą i jej dziećmi. Mężczyzna jest bardzo zadowolony ze swojego życia. Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze idealnej partnerki, dlatego zgłosił się do programu.

Kamil Borkowski był w dwóch poważnych związkach. Jeden trwał pięć lat, a drugi półtora roku. Jego partnerka miała 4-letnie dziecko, z którym bardzo się zżył. Planował już ślub, ale para ostatecznie się rozstała. I to tuż przed ślubem. Była narzeczona chłopaka bardzo szybko wyszła za mąż za nowego partnera.

Kamil Borkowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Agnieszką

Kamil Borkowski był bardzo zadowolony z partnerki, którą wybrali mu eksperci. Agnieszka Miezianko pochodzi jednak z Białegostoku, który oddalony jest od Włocławka o ponad 300 kilometrów. Mężczyzna na tę wiadomość nie zareagował zbyt pozytywnie. Czy duża odległość nie będzie przeszkodą w budowaniu trwałej relacji? Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był bardzo zdenerwowany podczas uroczystości. Potem jednak stwierdził:

"Jak zobaczyłem Agnieszkę, to pomysłem sobie: czy eksperci wzięli mój opis idealnej kobiety i ją namalowali? Bardzo pozytywnie" - powiedział.

Czy Agnieszka i Kamil stworzą ze sobą udany związek? Zobaczymy w następnych odcinkach programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil podczas ślubu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil podczas ślubu Źródło: TVN/Player

Kamil Borkowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Kamil Borkowski prowadzi konto na Instagramie. Jego nick to o @borkowski.94. W opisie czytamy: "Strach to reakcja. Odwaga to decyzja". Mężczyzna nie zdradza wielu szczegółów ze swojego aktualnego życia, dlatego nie dowiemy się, czy nadal jest z Agnieszką. Jednak wstawia wspominkowe posty, pochwalił się m.in. swoim ślubnym garniturem. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo elegancko.

"Często ślub jest to najważniejszy dzień w życiu i każdy chce wyglądać jak najlepiej i czuć się komfortowo - Osobiście czułem się komfortowo a wygląd? Nie mnie to oceniać. Mam nadzieję, że nie było źle" - napisał.

Kamil Borkowski uchylił też rąbka tajemnicy o tym, co skrywa pod garniturem... Na jego profilu widzimy zdjęcie w łazience w samym t-shircie. Okazuje się, że ma wytatuowaną całą lewą rękę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Player

Pozostałe wiadomości