Tomasz Jakubiak – nowy juror programu "MasterChef". Poznajmy go bliżej

Anna Starmach, Michel Moran, Magda Gessler, Tomasz Jakubiak
Tomasz Jakubiak – nowy juror programu "MasterChef"
Źródło: TVN
W jesiennej ramówce stacji TVN nie zabraknie ulubionego kulinarnego show widzów – programu "MasterChef". W tym sezonie widzów czeka niespodzianka, ponieważ do składu jury dołączył Tomasz Jakubiak – znany i lubiany juror z dziecięcej wersji "MasterChefa", czyli "MasterChef’a Juniora". 

Program "MasterChef" z odmienionym składem jury już wkrótce na antenie TVN. Od 17 marca do 6 kwietnia wszystkie pełnoletnie osoby, które pragną zwalczyć o tytuł najlepszego kucharza-amatora w Polsce mogły zgłaszać się online do nowej, 12. edycji programu, która w telewizji TVN pojawi się jesienią 2023 roku. Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym jurorze programu "MasterChef" – Tomaszu Jakubiaku? Przeczytaj nasz tekst!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole
Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole

Tomasz Jakubiak – nowy juror "MasterChef"

Tomasz Jakubiak to charyzmatyczny polski kucharz znany szerszej publiczności z wielu programów kulinarnych, w tym z "MasterChefa Juniora". Oprócz tego można było oglądać go również w programie:

 • “Dzień Dobry TVN”,
  • “Sztuka mięsa”,
   • “Jakubiak rozgryza Polskę”,
    • “Jakubiak w sezonie”,
     • “Jakubiak lokalnie”,
      • “Jakubiak rodzinnie”.

       Gotowanie to jego największa pasja, którą pielęgnuje od dziecka, a o jedzeniu można rozmawiać z nim godzinami. Z przyjemnością angażuje się w projekty skierowane do młodszych widzów oraz różnego rodzaju warsztaty kulinarne.

       Tomasz Jakubiak jest także felietonistą, a jego artykułu publikowane były między innymi w magazynie "Moje Gotowanie", autorem i współautorem książek kulinarnych:

       • “Z miłości do lokalności: tradycyjne dania w nowej odsłonie”,
        • “Jakubiak lokalnie”,
         • “Ugotuj mi tato”,
          • “Zioła na talerzu”.

           Prowadzi również własną restaurację w Gdańsku – "Schabowy, mielony i takie tam". 

           Tomasz Jakubiak – życie prywatne

           Tomasz Jakubiak urodził się w 1983 roku w Chorzowie. Prywatnie lubi podróżować i poznawać nowe smaki z najodleglejszych zakątków świata. Jest partnerem Anastazji Mierosławskiej i ojcem małego Tomasza Jakubiaka Juniora, który przyszedł na świat latem 2020 roku.

           Kucharz jest aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramowym profilu @tomasz_jakubiak zebrał już blisko 59,6 tys. obserwujących. Na YouTube można znaleźć go na kanale @tomaszjakubiakgotuje, gdzie publikuje różne przepisy kulinarne. Obserwuje go tam już blisko 10 tys. subskrybentów. 

           Kiedy pojawi się nowy sezon programu "MasterChef"?

           Nowy 12. sezon programu "MasterChef" pojawi się już jesienią w telewizji TVN. Zobaczymy w nim 14 kandydatów, których kulinarne zmagania będzie oceniać niezastąpione jury w składzie: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran i Tomasz Jakubiak.

           Na zwycięzcę programu czeka tytuł nowego, polskiego "MasterChefa", statuetka zwycięzcy, nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych oraz możliwość wydania własnej książki z przepisami kulinarnymi.

           W nowym sezonie programu "MasterChef" zaskoczy widzów nie tylko nowy juror – Tomasz Jakubiak, ale również odświeżone studio, które wygląda teraz zupełnie inaczej. Jeśli nie możesz doczekać się nowego sezonu swojego ulubionego programu, oczekiwanie mogą umilić Ci odcinki z 5 ostatnich edycji show, dostępne w serwisie wideo na życzenie Player.pl.

           Czytaj też:

           Autor: Aleksandra Wolniewicz

           Źródło zdjęcia głównego: TVN

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości