Aleksandra Żuraw z "TM" przeszła metamorfozę. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało

Aleksandra Żuraw zdobyła się na szczere wyznanie
Aleksandra Żuraw zdobyła się na szczere wyznanie
Źródło: Top Model
Aleksandra Żuraw była uczestniczką "Top Model". Przygodę z modelingiem ma jednak za sobą. Rozwija działalność w mediach społecznościowych, skupia się na macierzyństwie i dbaniu o siebie. Niedawno Aleksandra Żuraw pochwaliła się efektami ćwiczeń. Metamorfoza robi wrażenie!

Aleksandra Żuraw była uczestniczką 4. edycji "Top Model". Udało jej się zajść całkiem daleko, jednak opuściła program niedługo przed wielkim finałem. Choć później próbowała realizować się w świecie mody, ostatecznie porzuciła go, stawiając na rozwój marki własnej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od kilku lat Aleksandra Żuraw jest kochającą mamą, a w zeszłym roku uczestniczka "Top Model" stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został Kacper Świątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Aleksandra Żuraw przeszła metamorfozę

Aleksandra Żuraw nigdy nie ukrywała, że ma problemy z utrzymaniem wagi. Ta mocno się waha, toteż fani mogli podziwiać uczestniczkę "Top Model" w bardzo różnych wydaniach. Aleksandra Żuraw stawia na autentyczność, pokazując blaski i cienie życia w blasku fleszy.

"112 kg w dniu porodu, pamiętam, jak prosiłam położną, by nie informowała mnie, ile pokazała waga... Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem" - napisała w mediach społecznościowych w 2020 roku, chwaląc się spektakularną przemianą.

Influencerka podkreślała wówczas, że czas przed porodem Apolonii był najtrudniejszym okresem w jej życiu, w którym wydarzyło się dużo nieprzyjemnych rzeczy. Od tamtego momentu minęło jednak kilka lat, a Aleksandra Żuraw wciąż walczy o wymarzoną sylwetkę. Stawia na zdrowie, poświęcając uwagę ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. Choć nie ukrywa, że jej posiłki rzadko kiedy przypominają te, które można oglądać w mediach społecznościowych influencerek fitness.

"Moje posiłki są proste i nieskomplikowane, nawet czasem wstyd pokazywać, bo ze mnie strasznie prosta dziewczyna jest. Więc jak wpierniczam cały twaróg z ziemniakami i cebulą, to tego nie pokazuję albo kanapkę z jajkami i pomidorem z cebulą, ale no tak jest. Albo codziennie mogę jeść to samo" - napisała.

Aleksandra Żuraw "Top Model"
Aleksandra Żuraw przeszła metamorfozę. Uczestniczka "Top Model" zdradziła przepis na sukces
Aleksandra Żuraw "Top Model"
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw

Od pewnego czasu Aleksandra Żuraw relacjonuje swoją walkę o formę. Skupiła się na zbudowaniu mięśni pośladków i niedawno pochwaliła się tym, co udało jej się wypracować. Zaszła spora zmiana! Influencerka ma się czym pochwalić.

Aleksandra Żuraw "Top Model"
Aleksandra Żuraw przeszła metamorfozę. Uczestniczka "Top Model" zdradziła przepis na sukces
Aleksandra Żuraw "Top Model"
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw

Przeczytaj też: Duet Karaś/Rogucki o planach muzycznych, rodzinie i miłości. "Zwykłe życie jest równie ważne"

Aleksandra Żuraw nie spodziewała się tak ciepłego przyjęcia jej metamorfozy. Postanowiła podzielić się z internautami radami na to, jak zadbać o rozwój mięśni pośladków.

"Jest taki odzew! To powiem wam coś w temacie budowania pośladków taką prawdę najprawdziwszą. Nie zbudujcie pośladka na redukcji, nie zbudujcie pośladka, nie dostarczając do organizmu odpowiedniej ilości białka 1,5 g na kilogram masy ciała to taki must have, a nawet ciut więcej. Nie zbudujecie pośladka bez obciążenia. I ja na tyle miałam oporny pośladek, że póki nie przekroczyłam 20 kg na stronę, prawie go nie czułam po treningu. Uczcie się ćwiczeń na sucho, bez ciężaru, nagrywajcie sie jak wykonujecie ćwiczenie i analizujcie. DA SIĘ BEZ TRENERA. Ale wszystko w swoim czasie i powoli! Powoli dokładanie ciężaru, powoli nauka poprawnego ruchu. Aha i jeszcze jedno wykonuje ćwiczenia w sekwencji 6/8 powtórzeń 3 serie, ostatnie powtórzenia to już walka o życie na tyłku to nie mogę usiąść, na jeden trening 4 ćwiczenia" - zdradziła.

Aleksandra Żuraw "Top Model"
Aleksandra Żuraw przeszła metamorfozę. Uczestniczka "Top Model" zdradziła przepis na sukces
Aleksandra Żuraw "Top Model"
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw

Skorzystacie z porad celebrytki?

"Top Model". Aleksandra Żuraw szczerze o przemocowych rodzicach

Aleksandra Żuraw ma za sobą trudne doświadczenia. Nigdy nie ukrywała, że nie utrzymuje relacji z rodzicami i rzadko porusza ich temat w sieci. Niedawno influencerka musiała zmierzyć się z kolejną tragedią - przeżyła poronienie wyczekiwanego dziecka. Mimo to Aleksandra Żuraw nie załamała się i wraz z mężem dokładają wszelkich starań, by spełnić marzenie.

Jakiś czas temu uczestniczka "Top Model" była gościnią w podkaście "Tak Mamy!". W rozmowie z Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią wróciła wspomnieniami do trudnego dzieciństwa, w którym doświadczyła przemocy ze strony najbliższych dziecku osób.

"Na to, jak wyglądało moje dzieciństwo, wpłynął ojciec z cechami narcystycznymi, mama, która była współuzależniona i przymykała oko na wiele zdrad, ich późniejszy rozwód, gdy miałam 13 lat, i w którym byłam świadkiem. Rodzice doprowadzili moją psychikę w okresie dorastania do totalnej ruiny" - wyznała.

Teraz Aleksandra Żuraw potrafi nazwać rzeczy po imieniu i widzi, że wychowywała się w rodzinie dysfunkcyjnej.

"Byłam ciągana po policjach, były oskarżenia o okropne rzeczy rodziców wzajemnie wobec siebie. Ale teraz wiem, że te wszystkie przeżycia, to co tam się działo, jest niezwykle wnoszące. Ja mam niezwykle rozbudowaną mądrość emocjonalną dzięki temu i właśnie tak staram się na to patrzeć. A działy się przeróżne okropne rzeczy. Była też przemoc fizyczna, było absolutnie wszystko" - dodała.

Aleksandra Żuraw w rozmowie z Oskarem Netkowskim w cyklu "#BezCukru" przyznała, że wychowywała się w wierze Świadków Jehowy. Dlatego też teraz, po odejściu, nie ma kontaktu z rodzicami.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Top Model

podziel się:

Pozostałe wiadomości