Dominik z "Top Model" pokazał zdjęcie z eventu. Zaskakujące, kto mu towarzyszył

Dominik Szymański
Dominik Szymański
Źródło: MWMEDIA
Dominik Szymański zapozował w towarzystwie innego zwycięzcy "Top Model", który przed laty zdobył ogromną sławę. Panowie ustawili się wspólnie do zdjęcia i żartowali, że są do siebie podobni wizualnie. O kogo chodzi?

Dominik Szymański zwyciężył ostatnią edycję "Top Model". Mężczyzna w finale rywalizował między innymi z Sofią Konecką-Menescal, która była ulubienicą widzów. Ostatecznie jednak to właśnie Dominik zgarnął główną nagrodę, jaką były nie tylko pieniądze, ale także kontrakt z profesjonalną agencją modeli i modelek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_TOPMODEL_MACIEJSKIBA_AMELIA
"Top Model". Maciej Skiba o pocałunku z Amelią. Coś zaiskrzyło?

Dominik Szymański w towarzystwie innego zwycięzcy "Top Model"

Dominik Szymański po progranie rozwija się nie tylko jako model, ale także jako influencer. Niedawno gościł na uroczystej polskiej premierze drugiej części "Diuny". Dla uczestnika "Top Model" było to szczególne wydarzenie, ponieważ dzięki wygraniu jednego z programowych zadań, mógł polecieć na światową premierę kinowego hitu aż do Londynu.

Dominik Szymański chętnie pozował na ściance i poznawał nowe osoby. Wśród nich był zwycięzca 5. edycji "Top Model" Radosław Pestka. Influencer opublikował wspólne zdjęcie w sieci i zażartował, że razem z Dominikiem Szymańskim są wizualnie do siebie podobni. Model ze śmiechem przyznał racje koledze z branży.

A wczoraj na premierze 'Diuny' poznałem ostatniego zwycięzcę 'Top Model'. Nawet trochę podobni
Radosław Pestka i Dominik Szymański
Radosław Pestka i Dominik Szymański
Źródło: screen instagram

Dominik Szymański znalazł w "Top Model" ukochaną

Dominik Szymański z pewnością nie żałuje udziału w "Top Model". Mężczyzna nie tylko wygrał program, ale także znalazł w nim miłość swojego życia. Mowa bowiem o Amelii Wnęk, która początkowo była jego dobrą koleżanką z planu zdjęciowego. Początkowo nikt nie spodziewał się, że relacja zakończy się romansem. Uczestniczka miała wówczas bowiem narzeczonego. To właśnie dla górala z Podhala chciała zrezygnować z życia w stolicy.

Fani programu obserwowali bacznie związek Amelii, która na planie zachowywała się dość dziwnie. Zdecydowała się między innymi na namiętny pocałunek z Maciejem Skibą. Niedługo potem przyznała, że zerwała zaręczyny. Nie zdradziła jednak wówczas nic więcej.

Po zakończeniu nagrań okazało się, że między nią a Dominikiem Szymańskim narodziło się gorące uczucie. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa i chętnie dzieli się miłością w sieci. Niedawno zakochani pochwalili się, że ich grono wkrótce powiększy się o ich pierwszą pociechę — szczeniaczka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości