Filip z "TM" zaskoczył fanów wyglądem. Postanowił znacznie schudnąć

Filip Krogulski
Filip Krogulski
Filip Krogulski opublikował na swoim instagramowym koncie zapowiedź planów na najbliższe miesiące. Ku zdziwieniu fanów, zawiera się w nich... casting do "Top Model"! Najweselszy uczestnik programu zamierza znów spróbować swoich sił i tym razem dotrzeć do samego finału. Pracę nad sylwetką zaczął już jakiś czas temu.

Filip Krogulski po raz kolejny zaskoczył fanów wyglądem. Po raz pierwszy zrobił to, gdy tylko przekroczył próg studia "Top Model". Wtedy ogromne wrażenie zrobił również na jurorach. Czy i tym razem zachwyci całą czwórkę?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_19
Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 1

Filip Krogulski z "Top Model" zamierza znów pojawić się na castingu

Filip Krogulski znacznie schudł i zapowiedział, że za kilka miesięcy znów osiągnie sylwetkę, z jaką przyszedł do "Top Model". Pytacie, z czego miał chudnąć? My też nie do końca wiemy, jednak w planach jest jeszcze - 7 kg. Może chodzi o masę mięśniową? Na tę Filip Krogulski bynajmniej narzekać nie może. Jest bowiem zapalonym sportowcem. Niemal codziennie dzieli się z obserwatorami na Instagramie relacjami z kolejnych treningów.

Fanów jednak, bardziej niż sylwetka byłego uczestnika, zaskoczyło konkretne wyznanie.

"Jeszcze - 7 kg. W maju będzie "Top Model". Będzie finał" - zapowiedział Filip Krogulski.

Czy to oznacza, że gwiazdor 12. edycji zamierza znów zgłosić się na casting?

"Top Model": Filip Krogulski
"Top Model": Filip Krogulski
Źródło: Instagram

Filip Krogulski w "Top Model"

Filip Krogulski był uczestnikiem co najmniej wyjątkowym. Zwykle jurorzy stronią od wyboru sylwetek zbyt umięśnionych i mają ku temu całkiem racjonalny powód. Ubrania, które mieliby później prezentować, są zwykle projektowane na określony typ budowy ciała. Prościej mówiąc, zbyt wiele mięśni w prototypy zwyczajnie się nie zmieści.

Uczestnik 12. edycji "Top Model" miał jednak w sobie coś szczególnego. Jego budowa rzeczywiście wskazywała na regularne ćwiczenia, ale nie była sylwetką wyrzeźbioną w siłowni. Szybko okazało się, w czym tkwi sekret. Filip Krogulski jest zawodowym pływakiem, stąd jego mięśnie są wyjątkowo długie, zgrabne i... nadające się do zawodu modela.

Sportowiec niejednokrotnie udowodnił, że jurorzy, przyjmując go do programu, bynajmniej nie popełnili błędu. Jego zaangażowanie, determinacja i niesłabnący entuzjazm z pewnością pozwolą mu osiągać kolejne sukcesy w branży. Myślicie, że rzeczywiście zobaczymy go w kolejnej edycji?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości