Olga Król z "TM" przeszła ogromną metamorfozę. "Najlepsza decyzja w życiu"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Olga Król z "Top Model"

Olga Król z 10. edycji "Top Model" długo szukała swojej wymarzonej fryzury. Eksperymentowała z długością, kolorem i strukturą swoich włosów. Mogliśmy zobaczyć ją w wielu odsłonach. Tym razem znalazła swój ideał. Fani podzielili się swoimi opiniami. Efekt zaskoczył wszystkich.

Olga Król zrobiła ogromne wrażenie na jurorach "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński bez wahania zdecydowali, że wtedy 19-letnia dziewczyna zasługuje na miejsce w programie. Docenili jej sylwetkę oraz to, z jaką gracją porusza się po wybiegu.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Olga Król zmieniła fryzurę. Jak wygląda w długich włosach?

Olga Król pochwaliła się kolejną przemianą. Zaprezentowała efekt po wizycie w salonie fryzjerskim, w którym doczepiono jej włosy i przeprowadzono koloryzację. Modelka dobrze czuje się w takiej długości i blond włosach. Wreszcie znalazła swój wymarzony look.

Po raz kolejny jestem zakochana w nowych włoskach. Najlepsza "włosowa" decyzja w życiu

Internauci wyrazili swoje zdanie. Każdy ma swoją opinię.

"Nikt mi nie powie, że w krótkich włosach Ci lepiej. W długich wyglądasz przepięknie! Po prostu bosko!" - stwierdzili fani.

"W krótszych lepiej, te nie pasują, ale ważne, że Tobie się podoba" - oceniła inna osoba.

Olga Król odpisała na komentarz. Stwierdziła, że cokolwiek ma na głowie, zawsze liczy się z krytyką: "jak miałam krótkie, to krótkie nie pasowały i w długich było lepiej".

Metamorfozy Olgi Król z "Top Model". Modelka reaguje na krytykę

Olga Król przeszła w programie radykalną zmianę. Na początku nie była zadowolona z krótkich włosów. Z czasem się do nich przekonała. Później spodobało jej się eksperymentowanie i sama próbowała różnych fryzur. Miała nawet burzę loków. Modelka poruszyła ważny temat. Chodzi o hejt.

Samej ciężko było mi przyzwyczaić się do nowej fryzury. Czytam Wasze opinie, komentarze, wiadomości, staram się na wszystko odpisać. Każdy z Was ma oczywiście prawo wyrazić własne zdanie. Wiecie, co mnie denerwuje? Irytujący jest sposób, w jaki niektórzy z Was tę swoją opinię wyrażają. Można przecież przedstawić nasze racje bez poniżania drugiej osoby. Nigdy nie wiemy, jak osoba po drugiej stronie może zareagować, dlatego warto przemyśleć, co i gdzie się pisze

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @topmodelpolskatvn

Pozostałe wiadomości