Programy

"Top Model" wraca na antenę. Dla jurorów będzie to wyjątkowy sezon

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
Co Za Tydzień TVN
"Top Model" na antenie TVN już od 7 września

11. sezon programu "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Już 7 września widzowie TVN będą mogli śledzić zmagania kolejnych kandydatek i kandydatów na modelki i modeli, a wszystkiemu bacznie przyglądać się będą niezastąpieni jurorzy: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych na całym świecie. Polska edycja show od początku przyciąga tysiące widzów, którzy co sezon poznają nowych uczestników, walczących o karierze w świecie modelingu. 11. edycja programu przyniesie nie tylko wiele niespodzianek, ale i wzruszających momentów.

Joanna Krupa o "Top Model". Na konferencję przyszła z nią córeczka

Zmagania młodych ludzi w walce o ich marzenia o karierze w modelingu wspierają i motywują znani jurorzy.

- W tym sezonie Marcin cały czas mi mówił, że to ja jestem tą ostrą. Odpowiedziałam mu, że to nie jestem ostra, tylko mówię prawdę, albo po prostu za dużo czasu spędzam z tobą (śmiech). "Ty wziąłeś moje słodkie serce, a ja wzięłam ostre serce od ciebie" - tłumaczyła Joanna Krupa.

Przewodnicząca jury podkreśliła, że atmosfera na planie jest bardzo rodzinna, a ona sama uwielbia moment nagrań do programu. Właśnie między innymi wtedy ma okazję na dłużej zawitać do Polski. W tym roku podczas konferencji towarzyszyła jej niespełna trzyletnia córeczka.

- Po tylu latach nawet jak Dawid mi coś powie, co w pierwszym lub drugim sezonie pewnie by mnie wkurzyło, to teraz już jest vice versa. Wiemy, że możemy sobie dużo powiedzieć i nie bierzemy tego do serca. Kocham przyjeżdżać do Polski, teraz moja córeczka jest trochę starsza i jest tu szczęśliwa - dodała z rozmarzeniem.

"Top Model" wraca na antenę. Dla jurorów będzie to wyjątkowy sezon
"Top Model" wraca na antenę. Dla jurorów będzie to wyjątkowy sezon 11. sezon programu "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Już 7 września widzowie TVN będą mogli śledzić zmagania kolejnych kandydatek i kandydatów na modelki i modeli, a wszystkiemu bacznie przyglądać się będą niezastąpieni jurorzy: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

Katarzyna Sokołowska w trakcie nagrań do "Top Model" została mamą

Ten sezon jest też wyjątkowy dla innej świeżo pieczonej mamy, czyli Katarzyny Sokołowskiej. Dyrektorka pokazów mody praktycznie przez większość zdjęć do programu była bowiem w ciąży, a pod koniec powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

- Program jest już oswojony z tą sytuacją. Asia znakomicie sobie radziła te parę momentów temu, chociaż patrząc na to, jak już duża jest jej córeczka, to ten czas płynie naprawdę niewiarygodnie. Mój synek za chwilę też będzie taki duży - mówiła Katarzyna Sokołowska.

Nowe odcinki "Top Model" pojawią się na antenie TVN już od 7 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Co Za Tydzień TVN

Źródło zdjęcia głównego: Screen TVN

Pozostałe wiadomości