Agata i Marcin z "True Love" zaskoczyli wszystkich. Zdjęcia w wodzie wzbudziły domysły

"True Love". Marcin Leszczyńska, Agata Stranc
Marcin i Agata z "True Love" są razem? Niezwykłe spotkanie uczestników
Źródło: Materiały prasowe TVN7/Player
Agata i Marcin z "True Love" spędzili niedawno kilka wspólnych chwil. Romantyczne kadry obiegły sieć, zachwycając internautów. Okazuje się, że uczestnicy randkowego show postanowili spróbować sił w aktorstwie! Niedługo będzie można zobaczyć Agatę i Marcina w teledysku.

Od finału "True Love" minęło już kilka tygodni. Wiemy, że spośród finałowych par tylko dwóm udało się stworzyć na tyle silne relacje, że przetrwały po zakończeniu kolumbijskiej przygody. Choć wielu fanów zakładało, że związek Oliwii i Marcina ma spore szanse na sukces, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pierwsze kłopoty pojawiły się bardzo szybko, co w ostatecznym rozrachunku postawiło krzyżyk na ich dalszej znajomości.

Przeczytaj więcej: Marcin i Oliwia z "True Love" nie są razem po programie. Znamy przyczyny rozstania

Agata natomiast zawładnęła sercami mężczyzn, jednak z żadnym nie udało jej się niczego zbudować. Choć Mateusz zadeklarował pojawienie się prawdziwych uczuć, uczestniczka zdecydowała, że nie będzie robiła mu nadziei i jasno przedstawiła swoje stanowisko. Te wiązało się zresztą z wyeliminowaniem mężczyzny z dalszej gry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Agata i Marcin razem?

Mimo że finał już dawno za nami, fani wciąż z zainteresowaniem śledzą dalsze losy ulubionych bohaterów. Niektórzy z uczestników są bardziej aktywni w sieci, a ich publikacje niekiedy spotykają się z niezbyt ciepłym przyjęciem. Przekonała się o tym Sara, której strój kąpielowy założony do sauny wywołał niemałe zamieszanie.

Przeczytaj też: Sara z "True Love" wywołała zamieszanie w sieci. Wszystko przez strój kąpielowy

Niedawno Agata i Marcin zaskoczyli fanów. Uczestnik opublikował zdjęcie, na którym pręży wysportowane, mocno naoliwione ciało, w nietypowej stylizacji. W dłoni dzierżył butelkę z olejem silnikowym, który najwyraźniej miał zostać wlany. Czynność przerywa mu pochód pięknych pań z walizkami, który zamyka Agata! Okazuje się, że uczestnicy wspólnie wystąpili w teledysku.

"True Love". Agata i Marcin
"True Love". Agata i Marcin na planie teledysku
"True Love". Agata i Marcin
Źródło: Instagram @marcin.truelove

Ochoczo dzielili się relacją z pracy na planie, na którym najwyraźniej świetnie się bawili. Agata nieraz podkreślała, że polubiła Marcina i nic do niego nie ma. Z treści relacji publikowanych przez aspirujących początkujących aktorów wynika, że wideo będzie miało charakter romantyczny! Jeden z kadrów wręcz rozpala zmysły. Na tle nocnej tafli jeziora można dostrzec obejmującą się parę, którą z pewnością tworzą Agata i Marcin. Widzielibyście ich razem?

"True Love". Agata i Marcin
"True Love". Agata i Marcin na planie teledysku
"True Love". Agata i Marcin
Źródło: Instagram @longandjunior_official

"True Love". Marcin o relacji z Kingą po programie

Początkowo w programie Marcin zauroczył się Kingą, która dołączyła do willi "True Love" podczas pierwszej Ceremonii Prawdy. Uczestnicy szybko złapali wspólny język i nie odstępowali się na krok. Już w pierwszych dniach emisji, kiedy to mogliśmy oglądać jej rozwój, uczestniczka show była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Po pierwszych zgrzytach, które mogliśmy śledzić na ekranach telewizorów, otwarcie poruszała temat Marcina. Jednocześnie uczestnik stanowczo milczał.

Gdy ich relacja w programie dobiegła końca, nie zabrakło słów krytyki pod adresem mężczyzny, zarówno ze strony Kingi, jak i fanów show, którzy ochoczo zadawali kobiecie pytania i komentowali bieżące wydarzenia. Marcin rzadko zabierał głos, czekając na finał. W rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl postanowił przerwać milczenie. Zwycięzca "True Love" przyznaje, że Kinga próbowała złapać z nim kontakt w Polsce, jednak uczestnik odmówił.

- Co do relacji z Kingą - to ona się ze mną kontaktowała. Prosiła, cytuję: "Marcin może poza kamerami myślisz inaczej". Odpisałem jej, że: "Nie no, Kinga przepraszam, ale czy z kamerami, czy bez kamer, ja myślę tak samo". Ten początek bardzo zamazał wszystko. To nie jest tak, że ja poznałem dziewczynę, pięć dni i już. We mnie coś umierało. To nie jest tak, że to ta pamiętna impreza przy basenie (śmiech). Dostrzegałem wiele zachowań, które mi nie odpowiadały. I, co zresztą Oliwia może potwierdzić, więcej czasu z nią spędzałem, niż jest pokazane [z Oliwią - przyp. aut.]. Więc to stwierdzenie "bratnia dusza" nie wzięło się z przypadku - mówił Marcin.

Przeczytaj więcej: Marcin z "TL" pierwszy raz zabrał głos na temat relacji z Kingą po programie [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7/Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości