Gigi i Kamil z "TL" nadal są razem? Po dłuższym czasie pojawiła się odpowiedź

Gigi i Kamil z "True Love"
"True Love". Gigi i Kamil pokazali zdjęcie. Miłość kwitnie?
Źródło: Instagram @truelove.tvn7
Gigi i Kamil z "True Love" chcieli dać sobie szansę po programie, więc zdecydowali się na życie w związku i rozpoczęli wspólną przygodę w Polsce. Mieszkają teraz blisko siebie. Zakochani udostępnili nowe wspólne zdjęcie. Jak im się wiedzie?

Gigi i Kamil jako jedni z niewielu uczestników "True Love" przetrwali wyzwania w programie i wskrzesili w sobie romantyczne uczucia. Dziś są parą, jednak nie śpieszą się z kolejnymi krokami. Mieszkają blisko siebie, ale jeszcze nie pod wspólnym dachem. W rozmowach z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o początkach relacji.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Gigi i Kamil pokazali nowe zdjęcie

Jak widać, u Gigi i Kamila miłość kwitnie. Uczestnicy pokazali na Instagramie nowe zdjęcie. Nie ma mowy o żadnym kryzysie. Fani mogą być spokojni o to, czy wciąż chcą rozwijać związek. Okazuje się, że Gigi i Kamil mają spore grono fanów, które trzyma za nich kciuki. Pod filmikiem, który ukazał się 10 maja na profilu "True Love" na Instagramie, Internauci gratulowali parze decyzji o pozostaniu w relacji.

"Długo zostanie ta para w pamięci, tacy inni, a jednocześnie tacy sami" - czytamy na Instagramie.

"Chłopak przy niej promienieje. Świetna para. Tego się nie spodziewałam, że to akurat on się zakocha" - komentują inni.

"Ich nie da się nie lubić" - piszą fani.

Gigi i Kamil z "True Love"
Gigi i Kamil z "True Love" pokazali nowe zdjęcie
Gigi i Kamil z "True Love"
Źródło: Instagram @aniawojdas

"True Love". Gigi i Kamil rozpoczęli wspólne życie

Kamil i Gigi tuż po finale "True Love" udzielili nam wywiadów. Uczestniczka show powiedziała, czym zaskoczył ją partner.

- Kamil naprawdę potrafi mieć dużo energii. Zaskoczył mnie tym, że potrafi być spokojny i mnie czasami opanować, być moją ostoją, ale jak trzeba szaleć, to też potrafi. Jest całkiem ogarniętym chłopem. Oboje wyglądamy na takich najbardziej postrzelonych, ale wydaje mi się, że z Kamilem jesteśmy bardziej ogarnięci niż wszyscy myślą. On mnie wiele razy pozytywnie zaskoczył - wyznała Gigi.

Dziewczyna dodała, że z Kamilem są dość podobni mimo innych temperamentów i na razie nie muszą iść na zbyt wiele ustępstw. Kamil zgodził się z partnerką w kwestii różnic charakterów. Dodał, że w pewnym momencie właśnie dzięki temu zaczęli się przyciągać.

- Gigi jest wybuchowa, lubi dużo mówić, ja mówić też lubię dużo, ale jestem raczej spokojną osobą. Widomo - do czasu. Jak jest jakaś impreza, to nawet Gigi się zdziwiła, że to ona schodzi na drugi plan i ja przy swoich ludziach potrafię być pełnoprawnym wariatem - stwierdził Kamil.

Mężczyzna zdradził, że z Gigi mają już kilka sprzeczek na koncie, ale wynikały one z braku komunikacji. Dziś Kamil mieszka w Warszawie, ale jeszcze niedawno przebywał w Lublinie.

- Były sytuacje, że widzieliśmy się w Warszawie, było wszystko super, wyjeżdżałem do Lublina i ten kontakt cały czas był, ale każdy miał swoje sprawy, potrafiłem odpisywać czasami zdawkowo, Gigi odebrała to tak, że nie chcę się dalej angażować i mam ją w nosie. Wychodziły z tego sprzeczki, ale wszystko za każdym razem udawało się wyjaśniać - wyjaśnił nam Kamil.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @truelove.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości