Oliwia płacze za Marcinem, co na to Kinga? "Mieli rozmowy, o których nie wiedziałam..."

Autor:
Dominika
Kowalewska
Kinga z "True Love" o relacji Oliwii i Marcina

W willi "True Love" doszło do nagłych zwrotów akcji. Kuba chce zbudować relację z Julią, stawiając krzyżyk na Oliwii. To wywołało niemałe zamieszanie. Z kolei internauci zarzucili Oliwii podrywanie Marcina za plecami Kingi. Co na to uczestniczka?

Nie cichną echa niespodziewanych wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich odcinkach "True Love". Po Ceremonii Miłości, w której z programem pożegnał się Marcin, doszło do nagłego zwrotu akcji. Kuba, który dotychczas tworzył parę z Oliwią, wyznał Julii, że czuje do niej miętę. Kobieta przyznała, że ma podobnie. I choć podzielili się tą informacją przed Ceremonią, postanowili, że reszta wyspiarzy dowie się o tym znacznie później. Nagłe wezwanie na badanie wariografem przyspieszyło bieg wydarzeń. Jak Oliwia zareaguje na wyznanie partnera? Czy gdyby nie brak szczerości ze strony Kuby, kobieta stworzyłaby relację z Marcinem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

"True Love". Kinga o relacji Oliwii i Marcina

Wszystkim wydawało się, że relacja Oliwii i Kuby to jedyna stała w programie "True Love". Para trwała przy sobie od drugiej Ceremonii Miłości, a randka w romantycznym anturażu miała przypieczętować rodzące się uczucie. Nic nie zapowiadało, że nad ich relacją zawisną czarne chmury. Niedługo przed ostatnią Ceremonią Miłości Głos Serca zaproponował uczestnikom zabawę. Mieli wylosować jedną z muszelek, w których znalazły się karteczki z imionami płci przeciwnej. Wybierali panowie. Tak oto wyspiarze otrzymali niepowtarzalną możliwość, by spędzić kilka chwil sam na sam z inną partnerką. Niektórym udało się wylosować swoje pary. Kamil miał udać się na randkę z Julią, a Kuba - z Oliwią, choć nie za bardzo mu się to spodobało. Zaproponował wymianę celem urozmaicenia. Jak się okazuje, nieprzypadkowo. W trakcie rozmowy Kuba i Julia ustalili, że mają się ku sobie i są chętni, by spróbować poznać się bliżej. Mimo to na Ceremonii Miłości Julia wskazała Kamila, choć mogła Kubę. Zaraz po przeparowaniu i eliminacji Marcina mężczyzna udał się z potencjalną drugą połówkę na rozmowę, co nie spodobało się ani Oliwii, ani Kamilowi.

Uczestnicy odwlekali przekazanie wieści innym mieszkańcom willi "True Love". Dopiero zapowiedź badania wariografem, któremu poddać się mają wszystkie panie, zmotywował ich do działania. Zabrali Oliwię i Kamila na intymną rozmowę, podczas której wyznali prawdę.

Wyspiarze, tak samo jak widzowie, oglądają odcinki "True Love" po raz pierwszy. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z intymnymi rozmowami współmieszkańców oraz ich poglądami, którymi dzielili się prywatnie. Toteż mają szansę poznania pełnego obrazu sytuacji. Wielu z nich po emisji ostatnich odcinków było zaskoczonych tym, w jaki sposób postąpili Julia i Kuba. Głos w sprawie zabrała Agata, która została zapytana o opinię za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Jestem zszokowana. Kuba przyznał się w programie, że poczuł coś do Julki, ale powiedział, że wydarzyło się to po Ceremonii Miłości. Jak widać w odcinku, poczuł coś dużo wcześniej. To przecież nic złego się zauroczyć. Ale nie zachował się w porządku względem swojej partnerki - przyjechał po miłość i każdy ma prawo o nią walczyć, ale moim zdaniem powinien powiedzieć jej prawdę. Może gdyby Oliwia wiedziała, co się dzieje, dałaby szansę komuś innemu na stworzenie relacji?" - napisała Agata.

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Agata z "TL" zaskoczona odcinkiem. "Powiedział, że wydarzyło się to po Ceremonii Miłości..."

"True Love". Kinga o potencjalnej relacji Oliwii i Marcina

W związku z zaistniałą sytuacją coraz więcej mówi się o utraconej szansie na miłość. Oliwia stworzyła czysto przyjacielską relację z Marcinem. Uczestników połączyła silna więź, jednak oboje nie mieli w planach rozwijania jej w stronę miłości. Czy był to dobry wybór? W ostatnim odcinku Sara przyznała w rozmowie z Oliwią, że gdyby Marcin wybrał ją na początku programu, sytuacja w willi mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

O wrażenia po ostatnich odcinkach została zapytana Kinga. Uczestniczka wpadła w oko Marcinowi, zresztą z wzajemnością i to oni od początku show próbowali stworzyć romantyczną relację. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, choć Kinga bardzo chciała naprawić sytuację. Anonimowy internauta napisał dość ocenną opinię na temat sytuacji w willi, w której zarzucił Oliwii podrywanie Marcina.

"Oliwia zarywała do Marcina od początku, a tu grała super koleżankę, która martwi się o ciebie i Marcina. Płacze za Marcinem, ubiera się w jego koszulkę i ma problem, że Kuba jej nie pociesza. No hit! Niech Kuba ucieka do Julki!" - napisał.

Kinga nie podzieliła ostrej opinii internauty i zdradziła, jak wyglądało to z jej strony.

"Oliwia razem z Kubą zbudowali wspaniałą więź. Ich relacja była jedną z dwóch najbardziej rokujących w willi. Po tym jak moja z Marcinem się zakończyła - jedyną. Oliwka jednocześnie zbudowała przyjacielską więź z Marcinem, która w momencie pięknej relacji z Kubą, nie miała prawa przerodzić się w coś więcej. Oliwka nie dała Marcinowi żadnych deklaracji, nie podrywała go, nie flirtowała, tak jak to robił Kuba z Julią. Była wierna relacji, którą stworzyli i chciała ją kontynuować. Wiedzieli o tym wszyscy domownicy. Gdyby chciała mieć w zanadrzu Marcina na wszelki wypadek, gdyby nie wyszło z Kubą, uwierz mi, że zadbałaby o to, żeby któraś z dziewczyn zachowała go. To była Ceremonia, podczas której kilka z nas miało dylemat kogo wybrać i można było pokierować tymi wyborami tak, żeby Marcin nie odpadł. Oliwia, owszem miała z Marcinem kilka rozmów, o których nie wiedziałam, ale bardziej z jego strony to wyglądało tak, że mógłby chcieć czegoś więcej. Nigdy nie zachowała się względem mnie nie fair, kibicowała nam i liczyła na to, że jeszcze do siebie wrócimy. Otwarcie powiedziała Marcinowi, że chce budować coś z Kubą. Założenie koszulki Marcina było hołdem oddanym mu jak odchodził z willi. Wszyscy go w ten sposób pożegnaliśmy. A Kuba po ceremonii zachował się tak, jak nigdy. Zawsze spędzał czas z Oliwią, a to był jedyny wieczór, który cały spędził z Julią. Do Oliwii nawet nie podszedł, mimo że widział jej wzruszenie. Tu wszyscy po sobie płakaliśmy, kiedy ktoś odchodził i nie jest to związane z miłościami, a z przywiązaniem, jakie wypracowaliśmy" - napisała.

Kinga z "True Love" o relacji Oliwii i Marcina
Kinga z "True Love" o relacji Oliwii i Marcina Kinga z "True Love" o relacji Oliwii i Marcina Źródło: Instagram @kinga.truelovepl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości