Oliwia z "True Love" zaskoczyła fanów wyznaniem. "Kochani, powiedziałam tak"

"True Love". Oliwia Ścierczak
"True Love". Oliwia Ścierczak
Źródło: Player
Fani programów o miłości jeszcze długo po finale śledzą losy bohaterów. Tak jest w przypadku Oliwii Ścierczak, która wystąpiła w show "True Love". Fani nieustannie jej kibicują, życząc miłości i szczęścia. Okazuje się, że w minione święta Bożego Narodzenia uczestniczka je odnalazła! Pochwaliła się zdjęciami z wyjątkowej chwili, którą potraktowała z przymrużeniem oka.

Oliwia Ścierczak znalazła się w gronie śmiałków, którzy wzięli udział w pierwszym sezonie "True Love". W programie była od samego początku i próbowała stworzyć relacje z kilkoma kawalerami. Niestety bezskutecznie. Wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze stanął Maksym. Mężczyzna, choć początkowo zainteresowany Patrycją, z czasem zmienił zdanie i skupił się na Oliwii. Relacja rozwijała się aż do momentu, w którym to próg raju ponownie przekroczył Marcin Leszczyński. Okazało się, że choć początkowo z Oliwią połączyła go jedynie przyjaźń, jest w tym coś więcej. Razem dotarli do finału i zadeklarowali, że pojawiło się między nimi uczucie. Ostatecznie relacja nie przetrwała próby czasu, o czym oboje opowiedzieli nam kilka miesięcy temu.

Czytaj więcej: Marcin i Oliwia z "True Love" nie są razem po programie. Znamy przyczyny rozstania

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Oliwia Ścierczak powiedziała "tak"!

Oliwia od początku zjednała sobie serca widzów. Ci mocno jej kibicowali, by odnalazła w programie miłość. Co nie było łatwe! A gdy ta, wydawało się, stanęła na jej drodze, wszystko nagle uległo zmianie. Oliwia została skrytykowana za to, jak potraktowała Maksyma. Gdy tylko do programu wrócił Marcin, padła w jego ramiona i spędzała z nim czas. Jej partnerowi zdecydowanie nie przypadło to do gustu. Oliwia długo zastanawiała się, kogo wybrać i ostatecznie postawiła na Marcina. Maksym nie wyszedł na tym najgorzej — zbudował relacją z Klaudią i para wciąż jest razem!

Czytaj więcej: Kuba z "True Love" ostro o zachowaniu Oliwii i Marcina. "Ja to wszystko widziałem..."

Uczestnicy "True Love" powoli odnajdują drugie połówki. Niedawno partnerkami pochwalili się Filon i Marcin. A co słychać u Oliwii? Uczestniczka postanowiła poinformować fanów o ważnym wydarzeniu. W końcu święta Bożego Narodzenia to czas, w którym media społecznościowe wprost zalewane są zdjęciami świeżo założonych pierścionków zaręczynowych. Toteż Oliwia zaprezentowała swój! Był zdecydowanie wyjątkowy i zrobiony... z ciasta! Na palcu kobiety pojawił się bowiem pierożek.

"Kochani powiedziałam TAK! Przez najbliższe 3 dni będziemy ze sobą nierozłączni. Później nastąpi niezbędna separacja, aby móc znów zakochać się na nowo!" - napisała.

Żartobliwy wpis uczestniczki przypadł do gustu internautom, którzy życzyli kobiecie wszystkiego dobrego. Post postanowił skomentować również Grzegorz z piątego sezonu "Hotelu Paradise", który odniósł się do konsekwencji tej wielkiej miłości.

"Gratulacje. Życzę dużo szczęścia i owocnej ciąży spożywczej" - napisał.

"Dziś zaręczyny i od razu ciąża! Czyż w te święta nie dzieje się magia?" - odpowiedziała Oliwia.

Czyż miłość do pierogów nie jest najwspanialsza?

"True Love". Oliwia Ścierczak sięgnęła po zwycięstwo. Jak potoczyły się jej losy?

Oliwia i Marcin nie stworzyli trwałej relacji. Od tamtej pory minęło jednak kilka miesięcy. Marcin niedawno pochwalił się nową miłością, a Oliwia skupiła się na przyjaźniach, które zyskała w programie. Szczególną więź zbudowała z Sarą. Panie wspólnie podróżowały i celebrowały wyjątkowe chwile. Co zmieniło się w życiu Oliwii, odkąd wróciła do codzienności? Uczestniczka "True Love" w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznaje, że początkowo wszystko było po staremu.

- Bezpośrednio po powrocie do Polski, moje życie prywatne i zawodowe nie zmieniło się za bardzo. Nadal pracowałam i mieszkałam w tym samym miejscu. Jednak podróż do Kolumbii jeszcze bardziej rozkochała we mnie miłość do podróży! - przyznaje. Okazuje się, że pobyt w Kolumbii stał się dla Oliwii punktem zwrotnym. Od tego momentu zdecydowała, że będzie realizowała pasję, jaką są podróże.

- Postawiłam sobie na cel — jeden kraj w miesiącu (tak że pozostało mi jeszcze 5 miejsc do końca roku do odwiedzenia — zobaczymy czy mój cel się spełni) - dodaje.

Oliwia, jak wszyscy uczestnicy "True Love", znaleźli się w programie po to, by szukać miłości. Kobieta nie ukrywa, że aktualnie jej serce nie jest zajęte.

- Co do miłości… jest mi bardzo nie po drodze. Od powrotu z wyspy nie spotkałam jeszcze osoby, z którą mogłabym zbudować coś więcej — jednak nic na siłę. Żyję przekonaniem, że gdy przestaniemy szukać miłości, sama się znajdzie. A w moim życiu, nie powiem, trochę się pozmienia (a nie trochę a wiele), bo po 6 latach spędzonych w Poznaniu, postanowiłam wyprowadzić się i rozpocząć kompletnie nowe życie. Co do miejsca — nie chcę jeszcze zdradzać, aby nie zapeszać. Zrozumiałam, że potrzebuję dużej zmiany w życiu, nowych celów i zmiany otoczenia — podsumowuje.

Czy skoro Oliwia zapałała miłością do podróży, wybierze miejsce z dala od Polski? Zapewne dowiemy się o tym już niedługo!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości