Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Powrót Zuzy. Przyjaciel Tadeusza daje się we znaki. Rodzina opuszcza Sławka

Tadeusz, Zuza, Sławek z "Na Wspólnej"
Tadeusz, Zuza, Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń. Zuzanna Hoffer wraca na ulicę Wspólną. Bliscy Sławka decydują się od niego odejść, a problemy mężczyzny coraz bardziej dają mu się we znaki. Przyjaciel Tadeusza z dawnych sprawia coraz więcej problemów. Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3801. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3801. odcinku "Na Wspólnej" Hoffer i Nalepa obawiają się, że Adamski nie zrezygnuje ze swojego stanowiska, mimo że obiecał to po skandalu z ukrytymi kamerami w szpitalu. Lekarze uważają, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zaoferowanie Ostrowskiemu roli tymczasowego dyrektora.

Tymczasem Tadeusz ma coraz większe problemy z Łukaszem. Przyjaciel z dawnych lat zdaje się mieć jakiś cel w ponownym pojawieniu się w życiu młodego prawnika...

Odcinek 3802. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3802. odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz odkrywa, że jego bliski przyjaciel go okradł. Łukasz, który niedawno pojawił się w życiu Tadeusza, już wcześniej wykazywał niepokojące zachowania, m.in. śledził swojego kolegę i obserwował, gdy ten widywał się z dziewczyną. Niespodziewanie jednak portfel ojca Tadeusza znajduje się w mieszkaniu.

Czyżby Łukasz schował portfel, by wzbudzić w dawnym przyjacielu poczucie winy, a może chodzi o coś więcej?

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3803. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3803. odcinku "Na Wspólnej" Robert otrzyma wezwanie do interwencji w parku, gdzie mężczyzna z nożem zagraża innym. Sławek, pomimo początkowych obaw, postanawia dołączyć do akcji, co prowadzi do dramatycznego zdarzenia i strzelaniny, która paraliżuje go strachem.

Wkrótce potem dzieje się coś, co jeszcze bardziej dobija Dziedzica. Renata z Zosią postanawiają wyprowadzić się do rodziców kobiety, nie mogąc dłużej tolerować niestabilności Sławka.

Odcinek 3804. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3804. odcinku "Na Wspólnej" nadchodzi chwila, na którą wielu fanów produkcji czekało z niecierpliwością. Zuza (Małgorzata Socha) powraca do Warszawy. Hofferówna zaskakuje Ulę niespodzianką. Młoda dziewczyna jest przepełniona szczęściem w związku z tym wydarzeniem. Zuza oznajmia swojej córce, że właśnie się zaręczyła i ma zamiar na stałe zamieszkać w Hiszpanii.

W związku z powyższym proponuje Uli, aby po zdaniu matury podjęła studia w pięknej Barcelonie! Kamil jest zaskoczony jej propozycją.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości