Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Żbik spotyka prześladowcę. Sławek cierpi na PTSD?

Żbik, Sławek z "Na Wspólnej"
Żbik, Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu widzów "Na Wspólnej" zaskoczy wiele scen. Kasia i Żbik będą myśleli, że uda im się odpocząć podczas wyczekiwanego tygodnia miodowego. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ Darek spotka prześladowcę sprzed lat. Córka Czerskiego będzie zazdrosna o Olę. Okaże się, że wyjście ze szpitala dla Sławka jest początkiem jego nowych problemów. Przeczytaj opisy odcinków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3779. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3779. odcinku serialu "Na Wspólnej Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) Żbikowie, doznają wielu nieprzyjemnych niespodzianek podczas swojego miodowego tygodnia. Zakochani spróbują odpocząć w uroczym położonym w górach motelu na przedmieściach, ale ich spokój przerywa nieoczekiwana zamiana walizki.

Niekomfortową sytuację pogarsza irytujący mężczyzna, który publicznie awanturuje się z personelem hotelowym. Darek wyraźnie nerwowo reaguje na jego obecność, co prowokuje Kasię do zbadania relacji między dwoma mężczyznami.

Czy zna on niespodziewanego gościa z przeszłości?

Odcinek 3780. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3780. odcinku "Na Wspólnej" Kasia i Darek Żbikowie będą korzystać ze swej miodowej podróży w górskim moteliku. Nieoczekiwane niewinnie wyglądające spotkanie Darka z dawno niewidzianym znajomym zmieni się w serie niespodziewanych wydarzeń.

Mężczyzną tym okaże się Jarchim - dawny szkolny kolega Darka, który go znęcał się nad nim i innymi uczniami w szkole. Niedługo potem Darek, Kasia, Jarchim i jego małżonka zostają zamknięci w windzie. Atmosfera jest napięta, a między panami dochodzi do kolejnego konfliktu.

Jakie będą tego konsekwencje?

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3781. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3781. odcinku "Na Wspólnej" głównym wątkiem będzie dramat Arkadiusza. Mimo iż początkowo mężczyzna będzie starał się ukryć powody, prawda wyjdzie na jaw - obawia się, że ma guza mózgu. Ewa dostrzeże zmiany w jego zachowaniu i mimo wewnętrznego strachu będzie starała się go uspokoić.

Kamil dowiedziawszy się o jego zdrowotnych kłopotach, natychmiast zabierze go do prywatnej kliniki. Liczy, że specjaliści odkryją, co mężczyźnie dolega.

Odcinek 3782. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3782. odcinku "Na Wspólnej" Sławek, który niedawno został raniony, zostanie zwolniony ze szpitala. Lekarz zaleci mu odpoczynek i konsultacje z psychologiem, ale mężczyzna zignoruje te sugestie, przekonując, że sam sobie poradzi. Niestety bagatelizowanie objawów choroby szybko da o sobie znać.

Doświadczy ataku lęku podczas powitania w domu po wyjściu ze szpitala. Mężczyzna będzie kompletnie roztrzęsiony. Wszystko będzie wskazywało na ro, że cierpi na zespół stresu pourazowego.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości