Seriale

Premiera serialu "Mój agent". "To jest święto dla każdego aktora"

Seriale

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Za nami premiera serialu "Mój agent"

25 grudnia na platformie Player pojawi się nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie. "Mój agent" to głośna produkcja, w której aktorzy grają... samych siebie. Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

"Mój agent" to najnowsza produkcja Playera. Serial opowiada o losach gwiazd filmowych i ich agentów, które są przedstawione w humorystyczny sposób. W polskiej wersji produkcji wystąpią aktorzy, którzy wcielą się w... samych siebie. W rolach głównych wystąpili między innymi Danuta Stenka, Daniel Olbrychski, Magdalena Cielecka, Anna Cieślak, Grażyna Szapołowska oraz Hubert Urbański.

Premiera serialu "Mój agent"
Premiera serialu "Mój agent" Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

"Mój agent" już niedługo zadebiutuje na platformie Player

Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" zjawili się na uroczystej premierze serialu. Prezenter zauważył, że żeby przystąpić do tak niecodziennego projektu trzeba mieć w sobie dużo autoironii. Z tymi słowami zgodziła się Magdalena Cielecka.

- Trzeba lubić to, co się robi, trzeba czuć się w tym zawodzie i w tej branży dobrze i mieć do niego dystans. Zabawić się trochę tą konwencją, tym, jakiego rodzaju mity, legendy, pomówienia, plotki na nasz temat krążą i troszkę to rozbroić - mówiła aktorka.

W serialu zobaczymy też Marka Gierszała.

- Wspaniała przygoda pod wieloma względami. Serial jest po prostu świetny, więc jak zostałem zapytany, czy będę brał udział w castingu, to bardzo się ucieszyłem, a jak potem się dowiedziałem, że mnie wybrali... proszę pana... Wspaniała podróż, tak dużego zadania jeszcze nie miałem - opowiadał.

Grażyna Szapołowska i Danuta Stenka zagrały... same siebie

Ze sporym wyzwaniem musieli się zmierzyć szczególnie ci, którzy grali samych siebie. W tych rolach wystąpiły między innymi Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

- To było dziwne. Te role były tak napisane, że my z Danusią, będąc na planie, grałyśmy tak naprawdę wyobrażenie widowni o nas. Bo tak naprawdę to ona nie jest taka, jaką gra, i ja też taka nie jestem - mówiła Grażyna Szapołowska.

Produkcja, która jest adaptacją francuskiej serii, została bardzo ciepło odebrana przez artystów.

- Myślę, że to jest święto dla każdego aktora, ale też bardzo stresogenne, bo nagle ten projekt jest weryfikowany przez inne osoby i jakieś inne opinie. Nie znam innego projektu i nie wiem, czy w życiu trafi mi się taki projekt, żeby spotkać się na planie z takimi tuzami - dodała Aleksandra Pisula.

Co jeszcze działo się podczas premiery? Tego dowiecie się, oglądając nasze materiały wideo.

"Mój agent" już niedługo zadebiutuje na platformie Player
"Mój agent" już niedługo zadebiutuje na platformie Player Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen TVN

Pozostałe wiadomości