"Na Wspólnej" odc. 3822. Igor ratuje nową ukochaną. Maria odkryje prawdę

Iga, Igor z "Na Wspólnej"
Iga, Igor z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3822. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących scen. Igor uratuje z opresji swoją nową ukochaną - barmankę Anie. Maria odkryje, kto podrzucał ulotki do baru Ziębów. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3822. Igor ratuje ukochaną

W 3822. odcinku "Na Wspólnej" Igor (Kuba Wesołowski) spotyka się z nieoczekiwanym wyzwaniem, które będzie mogło zaważyć na jego dalszym życiu uczuciowym. Po niedawnej wizycie w pubie, gdzie towarzyszył mu Kamil (Kazimierz Mazur), Igor podejmie decyzję o powrocie do tego miejsca.

Wróci jednak nie tylko do lokalu, ale także przede wszystkim do kobiety, o której nie może przestać myśleć. Gdy Igor będzie już na miejscu, to niespodziewanie do lokalu wpadnie inspekcja pracy. Jak się wkrótce okaże, Ania pracuje tam na czarno i w związku z tym grozi jej poważna kara. Dziewczyna zrozpaczona i przerażona perspektywą konsekwencji wpadnie w panikę i schowa się za zaskoczonym Igorem, który nagle dostrzega, że na jego ramionach spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność.

Jak to się dalej potoczy?

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Maria odkryje prawdę

W 3822. odcinku "Na Wspólnej" napięcia wśród mieszkańców okolicy baru Ziębów będą rosły. Muszko zdecyduje się kontynuować swój protest wobec nowo otwartej restauracji z kebabem, utrzymując zniechęcając innych do odwiedzin w lokalu. Ziębowa pomimo zaintrygowania nową konkurencją zacznie odczuwać jej negatywne konsekwencje na jej własny biznes. Przy okazji odkryje, że właścicielka restauracji z kebabem jest kobietą, która regularnie odwiedzała jej bar, co będzie tylko dodatkowo ją zirytuje.

Oburzona Maria skonfrontuje kobietę, oskarżając ją o szpiegowanie i podrzucanie ulotek promujących knajpę z kebabami.

Odcinek 3822. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 21.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości