"Na Wspólnej", odc. 3826. Interwencja policji i konfrontacja ze Zdybicką. Nalepa zaskoczony postawą nowej dyrektor

Ilona, Nalepa z "Na Wspólnej"
Ilona, Nalepa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3826. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących scen. Ilona wpadnie w niemałe kłopoty. Czy odbiorą jej dziecko? Nalepę zaskoczy zachowanie nowej dyrektor szpitala. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3826. Ilona ma kłopoty

W 3826. odcinku "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) przyjmie zaproszenie swoich serdecznych przyjaciółek na spotkanie w miejscowym barze. Zrelaksowana w doborowym towarzystwie Zdybicka zdecydowanie wystąpi przeciwko mężczyźnie, który zacznie zachowywać się nieodpowiednio względem pracującej kelnerki.

Moment, w którym wykazuje się jej silna postawa i gotowość do obrony innych, postawi ją w centrum uwagi w barze. Jednak wkrótce pojawi się inne zmartwienie w życiu Ilony.

Jej dziecko przyprowadzone do baru przez nianię będzie potrzebowało uwagi matki. W tej sytuacji Zdybicka zdecyduje się na natychmiastowy powrót do domu, całkowicie poświęcając się swojemu synowi.

Jednak mężczyzna, z którym wcześniej Ilona miała konfrontację, nie cofa się bez walki. Niezadowolony z interwencji Zdybyckiej dzwoni po policję. W rozmowie z funkcjonariuszami twierdzi, że Ilona jest pod wpływem alkoholu i tym samym nieodpowiedzialnie zajmuje się swoim dzieckiem.

Wkrótce na miejscu pojawią się policjanci, którzy są gotowi odebrać Zdybickiej dziecko.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Dziwne zachowanie nowej dyrektor szpitala

W odcinku 3826. "Na Wspólnej" widzowie lepiej poznają nową, tajemniczą postać - dyrektorkę szpitala. Ta odgrywa dziwną grę, ukrywając, że ma wykształcenie medyczne. Jej zachowanie nie umknie uwadze Nalepy, który zda sobie sprawę, że coś jest nie tak.

Kiedy Nalepa postawi Patrycji bezpośrednie pytanie odnośnie jej ukrywanego sekretu, nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji. Przypomnijmy, że niedawno nowa dyrektorka wygrała walkę o stanowisko z profesor Agier.

Czy prawda o ukończonym kierunku medycznym przez Patrycję wyjdzie na jaw?

Odcinek 3826. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 28.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości