"Na Wspólnej" odc. 3830. Ula podejmuje decyzję co do relacji z Natanem. Damian żąda od Moniki rozwodu

Ula, Natan, Damian z "Na Wspólnej"
Ula, Natan, Damian z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3830. odcinku "Na Wspólnej" Ula podzieli się z Kamilem trudną decyzją co do jej wspólnej przyszłości z Natanem. Cieślik będzie chciał, jak najszybciej zakończyć rozwodowe formalności z Moniką. Czy to oznacza brak nadziei na powrót do siebie małżeństwa? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3830. Ula podejmuje ważną decyzję

W 3830. odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) przekaże Kamilowi (Kazimierz Mazur) informację o tym, że chce wybaczyć Natanowi, mimo iż ten przypomnijmy, ukrywał przed nią swoje liczne sekrety. Jednym z nich były jego niezakończone kontaktów z żoną Karoliną. Hofferówna wyzna ojcu, że kocha Natana, dlatego cierpliwie poczeka, aż ten zakończy formalności związane z rozwodem.

Niedługo później Kamil zdecyduje się przeprowadzić rozmowę z Nathanem na temat jego zakończenia małżeństwa z Karoliną. Padnie prośba ze strony Hoffera, by Nathan nie przekazywał żadnych pieniędzy swojej jeszcze aktualnej żonie. Przypomnijmy, że ta żąda od niego 10 tysięcy złotych.

Kamil będzie utrzymywał, że Karolina powinna jak najszybciej zacząć proces leczenia, ponieważ sytuacja, w której się znajduje, zagraża nie tylko jej, ale również i innym.

Jak to się skończy?

Przeczytaj też: Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W odcinku 3830. "Na Wspólnej" pojawią się poważne napięcia i konflikty między bohaterami. Cieślik zdecyduje, że chce się rozwieść z Moniką. Małżonka mężczyzny będzie czuła się tym faktem zaszokowana i zraniona. Sytuacje dodatkowo skomplikuje fakt, że odkryje, iż Wojtek ukrył przed nią to, że Martyna zdecydowała się zamieszkać z Damianem.

Damian zdecyduje się podjąć radykalne kroki — odwiedzi Monikę i poprosi o jak najszybsze sfinalizowanie procesu rozwodowego. Jak można się domyślić dla Moniki, która cały czas ma nadzieję na odbudowanie relacji z mężem, będzie to olbrzymi cios.

Czy to oznacza, że nie ma już nadziei na odbudowanie rodziny Cieślików?

Odcinek 3830. "Na Wspólnej" obejrzysz już we środę 05.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości