"Na Wspólnej" odc. 3833. Brutalny atak na Ulę. Zdybicka porywa synka z ośrodka

Kamil, Ula, Ilona i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Kamil, Ula, Ilona i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3833. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu zaskakujących scen. Karolina zaatakuje Ulę. Żona Natana zwiąże dziewczynę, a następnie w ruch pójdzie nóż... Ilona decyduje się na desperacki krok — porwie synka z ośrodka. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3833. Brutalny napad na Ulę

W 3833. odcinku "Na Wspólnej" Ula będzie oczekiwać na wizytę opiekunki Ani. Jednak zamiast niej za drzwiami pojawi się ktoś zupełnie inny. Otwierając drzwi, nieopatrznie wpuszcza do środka Karolinę. Dziewczyna, nieoczekiwanie i bez ostrzeżenia zaatakuje Ulę, uderzając ją z całej siły w głowę... kamieniem! Uderzenie będzie na tyle bolesne, że Ula traci przytomność. Gdy powróci do świadomości, będzie przerażona. Dziewczyna zorientuje się, że jest związana i bezbronna. Napastniczka wciąż pod wpływem emocji zacznie jej grozić nożem.

W tym samym czasie Natan odkryje, że Karolina zbiegła z ośrodka odwykowego. Obawiając się o bezpieczeństwo Uli, razem z Kamilem zdecydują się wejść do mieszkania Hofferów przez balkon sąsiada, licząc na to, że tak będą mogli dziewczynie pomóc

Rozpocznie się nierówna walka z czasem... Jednak, jak się okaże, nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Przeczytaj też: Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami także innego dramatu. Ilona Zdybicka znajdzie się w trudnej sytuacji prawnej. Kobieta będzie próbować radzić sobie z tym wszystkim, korzystając z rad Anety. Pozostaje też kwestia spotkań z synem, Wiktorkiem, który przebywa w ośrodku opieki.

W jednym ze spotkań z pociechą poruszona prośbą syna o powrót do domu Zdybicka podejmuje desperacki krok — porywa własne dziecko.

Przypomnijmy, że chłopiec bardzo przezywa rozłąkę z mamą. Doszło nawet do tego, że sam uciekł z ośrodka. Czy Ilonie uda się odzyskać syna? O tym z pewnością przekonamy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Odcinek 3833. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 11.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości