"Na Wspólnej", odcinek 3691. Narodziny córeczki Kamila. Piękne chwile przerwie ogromna tragedia

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3691. Narodziny córeczki Kamila. Piękne chwile przerwie tragedia
Źródło: x-news
W 3691. odcinku "Na Wspólnej" Ania i Kamil powitają na świecie swoje maleństwo. Wzruszony tym momentem mężczyzna weźmie na ręce pociechę. Niestety pełne miłości chwile przyćmi tragiczne w skutkach wydarzenie. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

"Na Wspólnej", odcinek 3691. Piękne rodzinne chwile przerywa tragedia

W odcinku 3691. "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami najpierw pięknych, a chwilę później dramatycznych momentów. Co się wydarzy? Kamil z troską towarzyszyć będzie Annie podczas porodu. Z każdą minutą skurcze kobiety będą się stawać coraz bardziej bolesne, a Anna z trudem będzie znosić ból. Kamil nie odstępuje jej jednak na krok, starając się być dla niej wsparciem w tych niezwykle trudnych chwilach.

W końcu nadchodzi moment, na który czekali. Gdy pierwszy płacz nowo narodzonego dziecka wybrzmiewa w sali porodowej, Kamil jest obok. Mężczyzna bierze na ręce noworodka. Wszystko wydaje się być idealne, a dziecko zdrowe i silne.

Jednak chwilę później, gdy Kamil z radością patrzy na swoją pociechę, Anna nagle traci przytomność. Jej twarz blednie, a ciało staje się bezwładne. Lekarze natychmiast zaczynają działać, starając się ustabilizować jej stan. Radość z narodzin pociechy miesza się z przerażeniem i strachem o życie Anny.

Czy lekarze zdołają pomóc kobiecie?

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3691. Narodziny córeczki Kamila. Piękne chwile przerwie tragedia
Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W 3691. odcinku "Na Wspólnej" emocje będą sięgały zenitu. Darek podejmuje ważną dla niego decyzję. Postanawia nieoczekiwanie odrzucić Anetę. Gdy Rabski odwiedza Żbika w kancelarii, informując go o swojej decyzji o rozwodzie bez ustalania winy, Darek natychmiast udaje się do ukochanej. Siwek jest szczęśliwy, ale Żbik traktuje go z rezerwą. Po chwili Darek mówi Anecie wprost, że kocha Kasię i tylko z nią ma zamiar spędzić resztę życia.

Jaką zemstę wymyśli Aneta?

Bogdan nie może zasnąć, tęskni za córką i żoną, która nie odpowiada na jego wiadomości. W pracy Berg wyznacza Antka do sprawdzenia pod okiem Szarka. Chłopak radzi sobie tak dobrze, że koledzy z pracy decydują się na wspólne piwo po pracy. Jednak nastroje się psują, gdy Szark daje do zrozumienia chłopakowi, jak instrumentalnie traktuje kobiety, Antek traci cierpliwość.

Czy dojdzie do kolejnej bójki? Kto tym razem wyjdzie z niej zwycięsko?

Odcinek 3691. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 19.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości