"Na Wspólnej", odcinek 3808. Patryk poszukiwany. Okrada Bendarczukową i ucieka

Teresa i Patryk z "Na Wspólnej"
Teresa i Patryk z "Na Wspólnej"
Źródło: Player
W 3808. odcinku "Na Wspólnej" Patryk wpada w poważne kłopoty. Szuka go kurator rodzinna. Przestraszony chłopak dokonuje karygodnego czynu — okrada swoich opiekunów. Bednarczukowa błaga męża, aby ten nie wzywał policji. Jak zachowa się mężczyzna? Przeczytaj opis odcinka.

W 3808. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek Smolny wciąż próbuje odkryć swoją prawdziwą tożsamość, a Hania jest załamana, bo rówieśnicy odkryli, że ma wszy. Bruno zaś dochodzi do poważnych wniosków na temat swojego zachowania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3808. Patryk okrada Teresę i Rafała

W 3808. odcinku "Na Wspólnej" do Danki przychodzi kurator rodzinna w sprawie Patryka. Mimo że chłopakowi przyznano pieczę zastępczą, to nadal się ukrywa. Bednarczuk i jej mąż Rafał — u których przebywa Patryk — żądają od niego wyjaśnień. Chłopak mówi, że nie chce iść do domu dziecka. Wyznaje też, że jest winny pieniądze menedżerowi klubu ze striptizem, w którym pracował. Wieczorem Teresa odkrywa, że Patryk ich okradł i zniknął. Rafał chce wezwać policję. Żona błaga go, aby tego nie robił. Dzwoni do Partyka i mówi mu, że jest zawiedziona jego czynem, jednak nie zawiadomi służb.

Teresa i Danka z "Na Wspólnej"
Teresa i Danka z "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Co jeszcze wydarzy się w 3808. odcinku "Na Wspólnej"?

W 3808. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek okłamuje ojca. Mówi Smolnemu, że idzie do szkoły później i prosi o pieniądze na upragnioną bluzę. Zamiast iść do szkoły, udaje się do sklepu z odzieżą damską. Kupuje piękną czerwoną sukienkę. W domu młody Smolny przymierza ją i z zachwytem przygląda się swojemu odbiciu w lustrze. Po czym robi serię zdjęć w peruce. Później zamierza założyć profil na portalu pod imieniem Sara. Przerywa mu jednak Hela, która od kilku dni bezskutecznie stara się skontaktować ze swoim ukochanym. Grzesiek mówi jej przez telefon, że muszą poważnie porozmawiać.

Hania dzwoni ze szkoły do Elizy, bo dzieci się z niej śmieją, że ma wszy. Tymczasem Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej bardzo złośliwe komentarze odnośnie ich rodziny. Później Berg postanawia odwiedzić Bruna. Chce dowiedzieć się, w co wpakował się jego przyjaciel. Krawczyk dochodzi do poważnych wniosków. Przyznaje, że narobił wielkich głupot, ale zamierza się ogarnąć. Twierdzi, że nie wierzy, że zasługuje na szczęście, dlatego rzuca sobie kłody pod nogi.

Odcinek 3808. "Na Wspólnej" obejrzysz już we czwartek 26.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

ZOBACZ, CO W "NA WSPÓLNEJ":

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości