"Na Wspólnej", odcinek 3818. Ziemińscy przerażeni pomysłem Dębkowej. Biznes Ziębów zagrożony?

Danka, Włodek z "Na Wspólnej"
Danka, Włodek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3818. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących momentów. Maria zdecyduje się na szczerą rozmowę z córką, dzięki której zwaśnione krewne dojdą do porozumienia. Bar Ziębów będzie miał poważną konkurencję. Tymczasem Dębkowa wpadnie na makabryczny pomysł. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3818. Zgoda w domu Ziębów

W 3818. odcinku "Na Wspólnej" Maria zdecyduje się na szczerą rozmowę z córką. Przypomnijmy, że w domu Ziębów od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Kłótnie zaczynały być na porządku dziennym, co jeszcze bardziej dobijało Monikę, która cierpi z powodu związania się Cieślika z Martyną.

Podczas szczerej rozmowy Maria zda sobie sprawę z tego, że nie do końca rozumiała, co Monika aktualnie przeżywa i jakie towarzyszą jej emocje. Cieślikowa przyzna, że wsparcie matki jest w tym okresie dla niej niezwykle ważne. Ostatecznie obie dojdą do porozumienia.

Jednak niebo pojaśniało nad Ziębami tylko na chwilę, bo niedługo potem okaże się, że kilka metrów od ich lokalu otwiera się nowy punkt gastronomiczny - kebab kraftowy, który będzie stanowił sporą konkurencję dla rodzinnego biznesu Marii i Włodka.

Czy uda im się przetrwać?

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Makabryczny pomysł Dębkowej

W 3818. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ziemińscy staną twarzą w twarz z dramatem Dębkowej, która nie potrafi uporać się ze stratą męża. Choć Markowi nie jest łatwo, musi pokazać Halinie, że po śmierci ukochanego życie toczy się dalej.

Dębkowa, będąc w rozpaczy, wyzna Ziemińskim swoją zaskakującą decyzję. Oznajmi, że odwołuje pogrzeb Stefana, a zamiast tego planuje urnę z prochami zmarłego zatrzymać przy sobie.

Po otrzymaniu wsparcia i rozmowie z Ziemińskimi Halina zrozumie, że pomimo tej ogromnej straty, musi znaleźć w sobie siłę do przetrwania tego trudnego czasu i wyprawienia pogrzebu, jakiego życzyłby sobie zmarły mąż.

Odcinek 3818. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 14.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości