"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 7. odcinku?

"Przez Atlantyk". Natalia Przybysz
"Przez Atlantyk". Natalia Przybysz
Źródło: TVN
W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

Premiera kolejnego odcinka "Przez Atlantyk" już dziś 13 kwietnia o 21.35 na antenie TVN. Gwiazdy pod okiem kapitanów Adama Skomskiego i Romana Paszke przemierzają wzburzony ocean. Co wydarzy się w 7. odcinku programu?

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 7. odcinku?

Szóstka uczestników - aktorka Maja Hirsch, aktor Antek Królikowski, piosenkarka Natalia Przybysz, modelka Renata Kaczoruk, wokalista Piotr "Liroy" Marzec i pisarz Zygmunt Miłoszewski oraz cała załoga płyną przez Atlantyk. Na statku mają bardzo ograniczoną przestrzeń, więc są skazani na swoją obecność 24 godziny na dobę.

W poprzednim odcinku zobaczyliśmy, że z każdym dniem rejsu coraz częściej dochodzi do konfliktów. Pogoda na Atlantyku nadal nie sprzyja. Uczestnicy mają świadomość tego, że nie wiadomo, ile tak naprawdę potrwa rejs. Do kapitanów dociera informacja, która zmusi ich do zmiany celu podróży. Zamieszki na Gwadelupie są bardzo poważne. 

Uczestnikom towarzyszy podczas rejsu karuzela emocji. Niektórzy z nich zaczynają chorować na... głupawkę.

"Robię z siebie debila" - wyznała Natalia Przybysz.

Innych członków ekipy ogarnia za to melancholia. Tęsknią i płaczą. Jeszcze inni decydują się na intymne zwierzenia.

Pasażerowie jachtu Makemo musieli dostosować się do warunków panujących podczas rejsu. Zrezygnowali z codziennych nawyków i zwyczajów. Od początku podróży musieli oszczędzać wodę i prąd. Niektórzy uczestnicy ograniczali swoje kąpiele, a nawet pranie. Zygmunt Miłoszewski był chyba rekordzistą. Jak długo nie robił prania? Dowiecie się z odcinka!

"Przez Atlantyk". Uczestnicy o kulisach programu
Źródło: Co Za Tydzień

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości