"Przez Atlantyk". Coraz bardziej napięta sytuacja na statku. Co się wydarzy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Przez Atlantyk". Duże napięcia i nieporozumienia w programie

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

Premiera kolejnego odcinka "Przez Atlantyk" już dziś 6 kwietnia o 21.35 na antenie TVN. Gwiazdy pod okiem kapitanów Adama Skomskiego i Romana Paszke przemierzają wzburzony ocean. Co wydarzy się w 6. odcinku programu?

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 6. odcinku?

Z powodu tropikalnego deszczu niemożliwe stało się spanie na pokładzie łodzi. Wszyscy musieli się zmieścić pod pokładem. Upał, wilgoć i ciasnota oraz chrapanie doprowadziło do dużych napięć i nieporozumień. 

Szóstka uczestników - aktorka Maja Hirsch, aktor Antek Królikowski, piosenkarka Natalia Przybysz, modelka Renata Kaczoruk, wokalista Piotr "Liroy" Marzec i pisarz Zygmunt Miłoszewski oraz cała załoga będą musieli nauczyć się funkcjonować razem na bardzo małej przestrzeni.

W poprzednim odcinku zobaczyliśmy, że różnice z każdym dniem rejsu coraz bardziej się uwidaczniają i dochodzi do konfliktów. Na statku zapanowała kiepska atmosfera. Uczestnicy będą musieli jednak ochłonąć i wyjaśnić sobie parę rzeczy. W dodatku kapitan przekazał im bardzo złą informację. Kłopoty z pogodą nasilają wizję przedłużającej się podróży i brak możliwości ucieczki.

"Sytuacja jest dosyć dramatyczna. Podróż się może przedłużyć o tydzień" - powiedział Roman Paszke.

Zobacz zwiastun:

"Przez Atlantyk". Odcinek 6. Zwiastun
"Przez Atlantyk". Odcinek 6. Zwiastun

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości